Ako si zarobiť popri masírovaní?

8.7.2020Velvesa odporúčaČítanie na 5 minút

Nie, dnes si nejdeme rozprávať o tom, čo nehmotného - energiu, teplo, dobré slovo - masér predáva svojim klientom. Dnes chceme hovoriť o produktoch, ktoré masér svojim klientom môže odporúčať a predávať tak, aby mal z toho sám osoh a finančné výhody. Že ste masér a nie predavač? Ale to je chyba! A hneď si povieme, prečo to zmeniť a hlavne ako.

Práca maséra je pomerne náročná fyzicky aj psychicky. Veľa masérov rado kombinuje rôzne masážne techniky aj preto, aby si ich ruky odpočinuli. A čo tak zarobiť a nemusieť pri tom pohnúť ani prstom? Niečo pre to samozrejme urobiť treba, no je to úplne jednoduché! Máme dlhoročné skúsenosti s výrobkami, ktoré skutočne pomáhajú a chceme, aby ste ich vynikajúce účinky spoznali aj vy, vaša rodina, známi a vaši klienti. A zároveň si prajeme, aby ste za vašu krásnu, ale náročnú prácu boli odmenení a mohli si dopriať viac relaxu aj pre seba.

Práca maséra, či už je vykonávaná ako hobby alebo ako profesia na plný úväzok, je spätá s túžbou pomôcť klientom. Uľaviť od bolesti, dopriať relax, zlepšiť stav tela aj mysle. Časom sa na toho svojho maséra jeho klienti obracajú aj s drobnými boliestkami a zdravotnými ťažkosťami vo viere, že im vie poradiť a pomôcť. A dobrý masér vie pomôcť – radou alebo konkrétnym produktom. Ak produkt iba odporúčate, klient často zabudne jeho názov alebo si ho zabudne kúpiť. Najlepšie je mať zopár kusov poruke a klientovi výrobok ponúknuť ihneď. Kto by neocenil takúto starostlivosť? Je to pohodlné a výhodné pre klienta aj pre vás. My vám vieme pomôcť výhodnými veľkoobchodnými cenami, vďaka ktorým sa vám oplatí stať sa okrem maséra i poradcom a predajcom.

Čo treba urobiť?

Kontaktujte nás na martin@velvesa.sk alebo telefonicky na 0911 081 100, náš kolega Martin Naňák si overí, či skutočne pracujete ako masér alebo iný terapeut a získate veľkoobchodné ceny na vybrané produkty. To je všetko. Také jednoduché!

Chceme, aby každý náš zákazník bol dobrým, lepším a najlepším masérom. Ak ste ako masér spokojný s produktmi od nás, staňte sa naším partnerom a využívajte nákupy vybraných produktov za výhodné ceny.

A o ktoré produkty sa jedná?

Ponúkame stručnú ochutnávku, aby ste si mohli overiť, že máme z každého rožka troška.

Thajský krém Namman Muay 100 g

Muay je dobrým priateľom každého maséra. Perfektný na unavené, premasírované ruky a prsty, uľaví prepracovaným predlaktiam, ramenám a krížom.

Ideálny na prehriatie svalstva pred masážou alebo ťažším fyzickým výkonom. Po masáži aplikujte na najviac problémové a bolestivé miesta, Muay ich prehreje a zregeneruje a zvýši tak účinok poskytnutej masáže.

Mimoriadne vhodný pre športovcov a seniorov na riešenie ťažkostí s pohybovým aparátom. Regeneruje a prehrieva svaly, kĺby aj šľachy, uľavuje od bolesti, tlmí svalovú horúčku po namáhavom športe alebo napríklad po intenzívnej práci na záhradke.

ako si zarobit popri masirovani

Medistik

Mimoriadne obľúbené výrobky vďaka ich vynikajúcim účinkom a praktickému baleniu - sprej, roll-on a tyčinka, ktoré umožňuje rýchlu aplikáciu bez nutnosti nanášať výrobky na ruky a potom ich umývať.

Medistik Dual vo forme spreja alebo tyčinky poskytne namáhanému tkanivu najprv ochladenie účinnou zložkou mentol a po chvíli intenzívne prehriatie vďaka methyl salicylate. Doplnkové prírodné látky vyživujú kĺby, miernia zápal a podporujú regeneráciu chrupavky.

Medistik ICE roll-on prudko schladí a následne intenzívne prekrví pokožku. Stuhnuté končatiny, bolesť hlavy, na ochladenie počas horúcich dní, po úrazoch, na prevenciu tvorby modrín a opuchov, proti bolesti svalov a kĺbov, problémoch so žilami, reumatických ťažkostiach a artróze.

Kanadský výrobok s vynikajúcimi vlastnosťami v praktickom balení sa oplatí mať poruke v masážnom salóne, na športovisku, na záhradke, na turistike či výletoch na bicykli.

ako si zarobit popri masirovani

Živa

Novinka na trhu. Unikátne kombinácie čisto prírodných látok, ktoré kopírujú pôsobenie terapie pijavicou lekárskou. V ponuke nájdete 5 druhov kapsúl, ktoré sa užívajú buď vnútorne alebo ich obsah možno zapracovať do tinktúry alebo krému.

Podpora zdravia pri srdcovo-cievnych ochoreniach (ktoré sú jednou z najčastejších príčin úmrtia), akútnych i chronických bakteriálnych i vírusových ochoreniach, zápaloch ciev a všeobecne problémoch s cievami.

Prírodné bioaktívne látky v presne namiešaných dávkach bez zbytočných aditív, spojív a chemických konzervantov.

ako si zarobit popri masirovani

Pivná kozmetika

Široká paleta výrobkov pre starostlivosť o vlasy, telo a pleť a do kúpeľa. Kozmetika z Českej republiky bohatá na vitamíny skupiny B, stopové prvky a minerály, ktoré výrazne zlepšujú regeneráciu pokožky. Pivná kozmetika je vyrábaná ručne a obsahuje veľké množstvo piva, chmeľový extrakt a pivovarské kvasnice. Vkusné darčekové balenia.

ako si zarobit popri masirovani
Inšpiroval Vás článok k niečomu novému, ale chýba Vám vybavenie?
[blue_block_text]

Komentáre k článku 0

Buďte prvý, kto pridá komentár.