O spoločnosti

Už viac ako 12 rokov sa venujeme predaju vybavenia a potrieb pre masérov, fyzioterapiu, šport a zdravie. Pôsobíme v štyroch európskych krajinách (Slovensko, Česko, Maďarsko, Rumunsko).

Prinášame na trh masérske potreby dobrej kvality za prijateľné ceny a poskytujeme intenzívny servis našim zákazníkom, aby nákup u nás bol príjemným zážitkom. Spolupracujeme s masérskymi školami a stmeľujeme masérsku komunitu v magazíne Masér.

jednotky v intenzívnej starostlivosti jednotky v intenzívnej starostlivosti

Tím odborníkov

Náš zákaznícky servis aktívne masíruje. Vieme, čo masér potrebuje.

10+ rokov na trhu

Počas tejto doby sme zaradili viac ako 1 600 produktov do ponuky a neustále ju rozširujeme.

100 000+ odoslaných objednávok

Naši zákazníci sa k nám radi vracajú a množstvo odoslaných objednávok neustále rastie.

CEO image

Od pádla k masérskemu lehátku

Pochádzam z rodiny, kde sa všetci od malička venovali športu, ja konkrétne rýchlostnej kanoistike. S masážou som sa stretával často, bola prirodzenou súčasťou tréningového procesu a najmä rehabilitácie. Masáži som sa venoval aj v rámci štúdia.

Po skončení školy a kariéry v kanoistike som vo svojich 19stich rokoch založil firmu, ktorá ponúkala základné vybavenie pre masérov. Videl som priestor na trhu v masérskom segmente a všetko nasvedčovalo tomu, že dopyt po službách ako wellness, fyzioterapia a masáž bude rásť. Časom sa pridával ďalší a ďalší sortiment, aby terapeuti vedeli nakúpiť všetko „pod jednou strechou“.

Od začiatku som dbal na kvalitu servisu - jednou z priorít je čo najkratší interval medzi zadaním objednávky a jej doručením klientovi. Mojou snahou je spokojný zákazník, ktorý sa rád na náš e-shop vráti a nakúpi znova. Preto súčasťou e-shopu je aj poradenský servis a reklamačná politika maximálne ústretová ku klientovi.

Našou ambíciou je byť jednotkami v intenzívnej starostlivosti o klienta. Aby sa náš zákazník mohol stať jednotkou v intenzívnej starostlivosti o svojich klientov. S našou plnou podporou.

Jakub Lipták
CEO

Tím velvesa

Erik Minárik

Erik Minárik

Zákaznícky servis

Tomáš Varček

Tomáš Varček

Manažér odbytu

Martin Naňák

Martin Naňák

Obchodný zástupca

Petra Langerová

Petra Langerová

Produktový špecialista

Peter Smolka

Peter Smolka

Produktový špecialista

Lívia Trenčanová

Lívia Trenčanová

Účtovníčka

Martin Jankovec

Martin Jankovec

IT

História spoločnosti

2024

Veľké sťahovanie

Na prelome rokov sme sa sťahovali. Síce len cez ulicu, ale do prerobenej budovy s oveľa väčším priestorom pre sklad a vyšším pohodlím pre kancelársku časť a zázemie vrátane budúcej vzorkovej miestnosti a priestoru pre fotoštúdio.

2023

Novinky a cement

Na e-shope nám pribúdajú novinky ako huby po daždi, zrýchlili sme spracovanie objednávok a optimalizovali spoluprácu s dopravcami. A popri tom sa prerábali nové priestory.

2021

velvesa

Spojenie štyroch krajín pod jednu spoločnú značku. Velvesa symbolizuje všetko pohodlie a starostlivosť, ktorú naši zákazníci doprajú svojim klientom. My im pri tom chceme byť v maximálnej miere nápomocní, poskytovať intenzívny servis a špičkovú starostlivosť. Chceme, aby nakupovanie u nás bol príjemný zážitok.

2019

velvesa v Rumunsku

Spustenie rumunského e-shopu www.velvesa.ro, ktorý už bol prvou predzvesťou plánu zjednotiť všetky krajiny pod jednu spoločnú značku velvesa. Začali sme pracovať na veľkej zmene – úplne nový dizajn pre všetky e-shopy pod značkou velvesa.

2018

Vylepšenia

Skladovacie priestory prešli viacerými úpravami. Optimalizovali sme systém logistiky, čim sa zminimalizovali chyby pri vychystávaní a balení objednávok. Rozšírený sklad, stúpajúce množstvo objednávok a ďalšie plány si vyžadovali aj posilnenie tímu.

2015

Nové priestory

Veľké sťahovanie do nových kancelárskych a skladových priestorov. Viac miesta umožnilo zahájenie výroby elektrických lehátok pod vlastnou značkou Lipt.

2013

Spolupráca s masérskou školou

Nadviazali sme spoluprácu s masérskou školou Rege z Trenčína, v ktorej testujeme masérske stoly a vybavenie v intenzívnej záťaži. Účastníci kurzov skúšajú a posudzujú aj masážne oleje, banky a vybavenie na bankovanie, jednorazový a papierový program, dezinfekciu a iné masérske potreby.

2012

Maďarský e-shop

Vstupujeme na maďarský trh prostredníctvom domény e-masszor.hu. Veľký maďarský trh so širokou ponukou wellness je pre nás výzvou.

2011

Maser.sk

Odkupujeme doménu maser.sk a investujeme do jej prerábky a vynovenia. Pre českých klientov vzniká e-shop e-maser.cz, neskôr premenovaný na maseri.cz.

2010

Začiatky spoločnosti

Na začiatku bol nápad priniesť na trh kvalitné vybavenie pre masérov a fyzioterapeutov za prijateľné ceny. Vznikol e-shop lipt.sk a lipt.cz s ponukou pre slovenský a český trh.

Potrebujete poradiť? Napíšte nám.