Elektrické

Špičkový komfort pre masérov, fyzioterapeutov, kozmetičky, SPA a wellness zariadenia a ich klientelu.

Elektrické masážne lehátko znamená najvyšší komfort pre prácu maséra aj pre klienta. Masér si prispôsobuje výšku lehátka presne podľa typu klienta a masáže.

Komfort pri práci a vysoká nosnosť
Pri celotelovej masáži si môžete pre komfortnú prácu nastaviť lehátko pri masáži nôh do vyššej polohy a pri masáži chrbta nižšie. Neprekvapí vás žiadny typ klienta, ani útly, ani urastený s vysokým hrudníkom. Elektrické lehátka sa tiež vyznačujú vysokou nosnosťou, podľa typu až 270 kg.

Bezpečnosť a pohodlie klienta
Klienti, hlavne tí starší alebo s pohybovými problémami, oceňujú možnosť sadnúť si na lehátko v primeranej výške bez vyliezania a vyskakovania. Po masáži je bezpečnejšie, keď klient pri opúšťaní lehátka má nohy pevne na zemi, nehrozí pošmyknutie a úraz.

Výkonný a tichý motor
Spoľahlivý motor v kombinácií s vysokou nosnosťou elektrického lehátka umožňuje terapeutovi zatlačiť pri masáži alebo manipulácii na telo klienta bez obáv.

Ovládanie zdvihu a vybavenie
Pre ovládanie výšky lehátka máme viaceré typy ručných, nožných alebo rámových ovládačov. Ručný a nožný ovládač sa obsluhujú príslušnou končatinou a rámový ovládač je rám okolo nožičiek lehátka, ktorým ovládate zdvih lehátka pomocou podvihnutia alebo prišliapnutia prakticky z ktorejkoľvek strany lehátka.

Elektrické a SPA/wellness lehátka ponúkajú okrem možnosti zmeny výšky aj príjemný používateľský komfort. Sú pohodlne čalúnené mäkkou koženkou a niektoré typy sú vybavené kolieskami pre ľahšiu manipuláciu v priestore. Dvoj- a trojdielne lehátka majú polohovateľné diely pre vyššie pohodlie pri rôznych druhoch masáží a terapií s ovládaním na oboch stranách lehátka.

Viacdielne elektrické stoly sú vybavené otvorom na tvár so zátkou čalúnenou vo farbe lehátka a jednodielne modely sú doplnené držiakom podhlavníka s ergonomicky tvarovaným podhlavníkom tak isto vo farbe lehátka. Elektrické a SPA/wellness lehátka sú široké 71-74 cm, čo je optimálna šírka pre prácu maséra aj pre pohodlie klienta.

Vybrané modely sú vybavené kľúčikom motora na zafixovanie výšky lehátka, aby sa nepohlo pri nechcenom dotyku ovládača výšky.

skryť popis
Kritériám zodpovedá 8 produktov
FILTROVAŤ
FILTER
Zrušiť filter

Kritériám zodpovedá 8 produktov