Beauty

Ponuka výrobkov pre pestovanie tela, pokožky, pleti a vlasov, na domáce použitie aj pre profesionálov do kozmetických salónov, kaderníctiev a barber shopov.

Zvoľte obľúbenú a vyhľadávanú pivnú kozmetiku, ktorá je plná vitamínov a výživných látok pre telo, pleť aj vlasy. Alebo si vyberte z prípravkov do kúpeľa v podobe peelingov, sprchových gélov, soli a bahna z Mŕtveho mora, glycerínových a za studena lisovaných mydiel. Nielen deti potešia aj bomby do kúpeľa.

Okrem kozmetického lehátka budete potrebovať aj dodatočné vybavenie v podobe plachiet, uterákov, jednorazového oblečeniahygienických prostriedkov. V beauty salóne sa určite uplatní paraván buď na vytvorenie priestoru pre klientov na úpravu a prezlečenie sa alebo ako doplnok pre príjemnejšiu atmosféru.

Aby ste mali všetko vybavenie pri práci poruke, uložte si ho na kozmetický stolík na kolieskach. Môžete využiť aj ponuku kozmetických prístrojovpomôcok pre zjednodušenie práce a rozšírenie ponuky procedúr.

Do kozmetiky patrí aj parafín. Zmäkčuje a zjemňuje pokožku, zbavuje ju odumretých buniek, zvláčni a omladí. Vyberte si ponuky parafínu rôznych foriem (tabule, granuly, perličky, bloky) aj s príjemnými vôňami. Na pohodlné a bezpečné ohrievanie parafínu slúžia parafínové vaničky.

Pre profesionálov v oblasti starostlivosti o vlasy, fúzy a bradu máme kadernícke boxy, kreslá a moderné barber kreslá

skryť popis
Kritériám zodpovedá 80 produktov
FILTROVAŤ
FILTER
Zrušiť filter

Kritériám zodpovedá 80 produktov

Táto stránka používa cookies, aby vám priniesla čo najpríjemnejšiu používateľskú skúsenosť. Viac informácií