Hygiena

Dodržovanie hygienických pravidiel je esenciálnou nevyhnutnosťou v každej prevádzke starostlivosti o ľudské telo.

S bohatou ponukou tekutej dezinfekcie na masážne lehátka, povrchy aj na ruky v podobne sprejov, roztokov alebo vlhčených utierok bude udržiavanie čistoty vo vašej prevádzke hračkou. Dezinfekcia na masážne lehátka a stoličky čistí a dezinfikuje bez toho, aby poškodila koženkový poťah. Vlhčené utierky na báze alkoholu alebo peroxidu rýchlo a účinne očistia rôzne povrchy alebo ruky. Koncentráty na plochy a povrchy sú príjemne voňajúce koncentrované roztoky, určené na bežné denné upratovanie. 

Papierové utierky aj uteráky umožňujú hygienické utieranie rúk, povrchov i tela klienta po masáži. Mimoriadnu pozornosť venujeme utieraniu chodidiel, aby sa klient nepošmykol. Z hľadiska bezpečnosti je žiaduce akékoľvek stopy po vode, oleji alebo iných masážnych prostriedkoch na podlahe okamžite poutierať.

Papierový program je určený aj pre sociálne zariadenia (kúpeľne, wc) na utieranie rúk pre klientelu. Nevyhnutnosťou sú papierové vreckovky na jemnejšie utieranie (kozmetické ošetrenia a masáže tváre) a pre klientov, keďže pri masáži sa veľmi často uvoľňujú i nosové dutiny.

Špeciálne antibakteriálne utierky s iónmi striebra poslúžia na utieranie rúk alebo povrchov hlavne v priestoroch, kde hrozí vyššie riziko rastu patogénov.

Mydlo v tejto sekcii reprezentujú tekuté mydlá v baleniach s rôznymi objemami. V ponuke máme aj mydlá s antibakteriálnou zložkou.

Pracie prostriedky v ponuke sú enzymatické prostriedky na pranie textilu znečisteného masážnymi prostiredkami.

skryť popis
Kritériám zodpovedá 24 produktov
FILTROVAŤ
FILTER
Zrušiť filter

Kritériám zodpovedá 24 produktov