Masáž

V našej nosnej kategórii nájdete všetko, čo potrebujete pre dobrú masáž a vybavenie masážneho salóna či ordinácie fyzioterapeuta.

Základným pracovným vybavením pre maséra aj fyzioterapeuta je masážne lehátko. Ku skladacím masážnym stolom s drevenou alebo hliníkovou konštrukciou ponúkame bohaté príslušenstvo ako polohovacie valce, tašky na lehátka, masážne podložky, podhlavníky, držiaky na plachty alebo elektrické vyhrievacie podložky.  Naše masážne lehátka sú overené tisíckami zákazníkov a študentov vo viacerých masérskych školách.

Najvyšším komfortom pri práci fyzioterapeuta a maséra je elektrické lehátko.

Stacionárne lehátka oceňujú predovšetkým zdravotnícke zariadenia.

Pre mobilných masérov a na detailnú masáž šije a rúk sú vhodné masážne stoličky. Nájdete tu aj ponuku masérskych stoličiek na sedenie pre maséra pri masáži tváre, hlavy alebo nôh.

Medzi masérske potreby na klasickú masáž rozhodne patria masážne prostriedky. Najobľúbenejšími sú masážne oleje, či už rastlinné alebo minerálne. Ak si miešate vlastné masážne oleje alebo sa venujete aromaterapii, bude vás zaujímať ponuka éterických olejov. V oblasti športovej a beauty masáže sa používajú masážne krémy a emulzie. Masáže a terapie sa nezaobídu bez plachiet a uterákov. Jednorazové plachty z netkanej textílie alebo papierové a plachty, uteráky a osušky z čistej bavlny či športové rýchloschnúce uteráky, to všetko u nás nájdete v rôznych farbách a rozmeroch.

Masér a fyzioterapeut sa málokedy špecializujú iba na klasickú masáž. Ak sa venujete aj bankovaniu masážnymi bankami alebo masáži lávovými kameňmi či maderoterapii, z našej ponuky vybavenia pre tento typ masáže si určite vyberiete.

Hygiena a dezinfekcia sú nevyhnutnou podmienkou fungovania pre prevádzky starostlivosti o ľudské telo už zo zákona. Vyberajte zo širokej ponuky dezinfekčných prostriedkov v rôznych formách, papierového programu ako utierky, uteráky a dezinfekčných gélov a mydiel na ruky.

Pre vybavenie salóna a maséra samotného ponúkame rôzne doplnky ako paravány, knihy, modely, plagáty, oblečenie pre masérov, vyhrievacie podložky alebo fľašky a pumpičky.

Našu ponuku dopĺňajú elektrické masážne prístroje, s ktorými obohatíte terapiu alebo si doprajete anticelulitídnu či uvoľňujúcu masáž.

Základné masérske vybavenie si môžete zaobstarať aj naraz a cenovo výhodne v podobe zvýhodnených balíčkov.

Pri výbere masérskeho vybavenia vám radi vám poradíme.

skryť popis
Kritériám zodpovedá 767 produktov
FILTROVAŤ
FILTER
Zrušiť filter

Kritériám zodpovedá 767 produktov