Soli do kúpeľa

Soli do kúpeľa sú vyrobené na prírodnej báze. V kúpeli nielen osviežia, ale môžu tiež pomôcť pri rôznych zdravotných ťažkostiach.

Soli do kúpeľa sú vhodné na profesionálne použitie do pedikérskych, kozmetických aj masážnych salónov ako doplnok procedúr alebo ako ošetrenie, zmäkčenie kože a dezinfekcia pred pedikúrou či masážou. Využitie však nájdu aj doma v každej kúpeľni.

Soľ do kúpeľa vyberajte podľa vône alebo podľa zdravotných ťažkostí a účelu použitia. Každá soľ do kúpeľa obsahuje veľké množstvo minerálnych látok, takže pokožku očistí a zároveň vyživí.

Epsomská soľ do kúpeľa je vhodná aj pre deti. Zlepšuje pohyblivosť, zmierňuje opuchy a migrény. Magnéziová soľ do kúpeľa má antiseptické a dezinfekčné vlastnosti a tiež účinkuje proti svalovej horúčke pred a po tréningu. Kúpeľová soľ z Mŕtveho mora obsahuje najvyššiu koncentráciu liečivých minerálov a je vhodné ju zvoliť pre tíšenie reumatických bolestí a posilnenie kostí či nechtov. Soľ s liečivým bahnom je vhodná pre ľudí s kožnými problémami.

Najobľúbenejšou je určite Levanduľová soľ do kúpeľa, hlavne pre jej vôňu, ale aj pre upokojujúce, relaxačné účinky.

Soli do kúpeľa sú vhodné na kúpeľ nôh, celotelový kúpeľ alebo na obklad bolestivých partií. Inhalácia odpareného soľného roztoku pôsobí aromaterapeuticky, uvoľňuje dýchacie cesty a sprostredkúva plnohodnotný relax.

Soľ do kúpeľa je skvelým prostriedkom, ako dopriať blahodarnú očistu a zaslúžený odpočinok telu i mysli.

skryť popis
Kritériám zodpovedá 9 produktov
FILTROVAŤ
FILTER
Zrušiť filter

Kritériám zodpovedá 9 produktov