Pomôcky pre maséra

Doplnky a pomôcky, ktoré uľahčujú, zefektívňujú a spríjemňujú prácu maséra.

Ohrievače olejov nie sú v salóne len pre príjemný pocit klienta. Nahriaty masážny olej rýchlejšie rozohreje kožu a svalstvo, ktoré sa dobre uvoľnia a celkový výsledok masáže je lepší pri menšej námahe maséra. Pocit tepla z oleja je pre klienta mimoriadne relaxačný. Ohrievače olejov odporúčame aj masérom, kozmetičkám a pedikérkam, ktoré mávajú studené ruky. Teplý olej po nanesení do dlane rýchlo ruky zohreje a klient nepocíti diskomfort.

Bambusové tyče sú špeciálnou pomôckou určenou pre bambusovú masáž. Tyče rôznych veľkostí a tvarov z rýchlorastúceho ľahkého bambusu sú vyhladené a nalakované. Masíruje sa nimi celé telo špecifickou technikou. Masáž prostredníctvom nejakej pomôcky je pre maséra vždy zaujímavá, lebo ruky vykonávajú iné pohyby a palce, mimoriadne namáhané pri klasickej švédskej masáži, si oddýchnu.

Pre bleskové uvoľnenie prstov a rúk napríklad v prestávke medzi dvoma klientmi sa hodia drobné pomôcky ako masážer hlavy alebo akupresúrne masážne prstene a náramky. Títo malí pomocníci s veľkým účinkom prekrvia, upokoja, uvoľnia svaly a šľachy a pomôžu pri stuhnutých či studených prstoch, bolestiach hlavy a strese a potešia aj ako malý, praktický darček.

Puzdrá na opasok na masážny olej  s jednou alebo dvoma nádobkami poslúžia nielen mobilným masérom. Využijete ich aj v bežnej praxi alebo pri masážach na rôznych podujatiach. Do fľašiek s dávkovačom môžete dať masážny olej, emulziu alebo funkčný krém a masážne prostriedky máte vždy po ruke. Väčšie puzdro disponuje i kapsičkou na zips. K puzdrám ponúkame aj náhradné fľašky, aby ste mali vždy poruke ten správny masážny olej.

Masážny palec alebo šetrič palca, známy aj ako tlakový palec je špeciálne tvarovaná pomôcka určená predovšetkým na ošetrenie trigger-points (spúšťacie body).  Vďaka tvaru sa ľahko drží v ruke a umožňuje vyvinúť naozaj silný tlak pri vydaní menšej sily.

skryť popis
Kritériám zodpovedá 37 produktov
FILTROVAŤ
FILTER
Zrušiť filter

Kritériám zodpovedá 37 produktov