Masážne emulzie, krémy a gély

Masážne prostriedky vo forme emulzií, gélov a krémov sú vhodné nielen na masáž, ale aj na ošetrenie svalstva, šliach a kĺbov a vyživenie pokožky, ako aj na potláčanie prejavov celulitídy.

Masážne emulzie

Masážne emulzie sa rýchlo vstrebávajú a sú dobrým nosičom pre regeneračné, prehrievajúce, chladivé ingrediencie a bylinné výťažky. Masážna emulzia pokožku ošetrí, zvláčni a rýchlo začnú pôsobiť ďalšie zložky v nej obsiahnuté. Masér môže tkanivo lepšie uchopiť a spracovať, keďže mu pod rukami kĺže primerane. Telo po masáži nezostáva mastné a zvyšky emulzie sa ľahko zmývajú vodou.

Sú vhodné nielen na samotnú masáž, ale aj ako prevencia kŕčov a únavy svalstva, využijú ich teda okrem masérov aj rekreační športovci, seniori, záhradkári a podobne.

Kozmetické masážne krémy

Používajú sa na beauty masáže, výživné a hydratačné zábaly pokožky, ale aj na bežné ošetrovanie ako telové krémy. Masážne krémy podľa zloženia pokožku hydratujú, vyživia a zvláčnia aj osviežia. Po masáži alebo zábale ostáva pokožka spevnená, pružná, hydratovaná, zamatovo jemná, hladká a hebká a dobre vyživená.

Masážne krémy a gély na celulitídu

Obsahujú zložky ako kapsaicín, morské riasy či kofeín. Vďaka svojmu zloženiu pokožku na problémových partiách tela s prejavmi pomarančovej kože poriadne prekrvia. V kombinácií s jemnou masážou sa zlepší distribúcia tekutín v tkanivách a odvod toxínov, takže pokožka ostane pevnejšia, pružnejšia a hladšia, s rovnomernejším farebným tónom.

skryť popis
Kritériám zodpovedá 54 produktov
FILTROVAŤ
FILTER
Zrušiť filter

Kritériám zodpovedá 54 produktov