Prírodné osviežovače vzduchu

Prírodné osviežovače vzduchu s esenciálnymi olejmi sú zdravým a ekologickým spôsobom prevoňania, zvlhčenia i prečistenia ovdzušia interiéru.

Osviežovače vzduchu značky Saloos sú založené na 100% prírodných esenciálnych olejoch. Vyznačujú sa jemnou, sviežou a naturálnou vôňou, ktorá dokáže neutralizovať nepríjemné pachy. Hodia sa do kancelárie aj do bytu na osvieženie vzduchu do spálne, kúpeľne aj do wc.

Jednotlivé éterické oleje, z ktorých sú prírodné osviežovače vzduchu namiešané, majú rozličné blahodarné účinky na telo aj myseľ.

Esenciálne oleje rozptýlite nasprejovaním do vzduchu a okamžite si môžete užívať ukľudňujúci, povzbudzujúci či antiseptický vplyv na telo a psychiku. Keďže použitie prírodného osviežovača vzduchu je tak jednoduché, ľahko ho začleníte do svojho pracovného i domáceho prostredia.

Čisto prírodné zloženie osviežovačov vzduchu Saloos nedráždi nervový systém a dýchacie cesty. Prírodné osviežovače vzduchu založené na esenciálnych olejoch sú teda vhodné pre alergikov i astmatikov.

skryť popis
Kritériám zodpovedá 6 produktov
FILTROVAŤ
FILTER
Zrušiť filter

Kritériám zodpovedá 6 produktov