Wellness

Wellness pokrýva termoterapiu, terapeutické pôsobenie tepla a chladu na organizmus a ďalšie prostriedky na terapie, pre saunovanie a masáže.

Jedným z najobľúbenejších prostriedkov pre zábaly a masáže je rašelina. Tento čisto prírodný produkt sa vďaka vynikajúcim vlastnostiam dá použiť ako jednorazový rašelinový zábal, nosič tepla pre wellness prevádzky aj na doma a tiež do kúpeľa.

Parafín a fangoparafín sú tradičné a obľúbené prostriedky pre termoterapiu, zábaly a ošetrovanie pokožky. Okrem čistého parafínu vo forme tabúľ, plátov, granúl, perličiek či čistého oleja ponúkame aj parafín s mentolom, výťažkami z bylín a doplnený o vyživujúce a ošetrujúce látky. Vybrať si môžete aj z viacerých typov vaní na ohrev parafínu pre profesionálne aj domáce použitie.

Ponuku prostriedkov pre termoterapiu dopĺňajú rôzne pomôcky pre nahrievanie a chladenie svalstva a kĺbov.

Wellness masáže znamenajú komplexný prístup k telu s dôrazom na zdravie, krásu a ošetrenie pokožky. Preto nájdete u nás výbavu aj pre beauty masážepeelingové soli, fólie na zábaly, čokoládu med na masáže, masážne sviečky a iný sortiment pre maximálny relax.

Masáž a wellness si môže človek dopriať aj v pohodlí domova. Vyberte si z bohatej ponuky wellness doplnkovprípravkov do kúpeľa.

Saunovanie rozhodne do wellness patrí. Profesionálne esencie a extrakty pre vôňu a aromaterapiu v saune a veľký výber doplnkov do sauny pomôže vám a vašim klientom zažiť ešte lepšie saunovanie.

Moxovanie získava stále viac priaznivcov medzi masérmi aj širokou verejnosťou. Na rozdiel od akupunktúry je jednoduchšie a intuitívnejšie. Moxy sa dajú používať aj v pohodlí domova.

Wellness ponuku dopĺňajú vrecia pre suchý uhličitý (CO2) kúpeľ.

skryť popis
Kritériám zodpovedá 223 produktov
FILTROVAŤ
FILTER
Zrušiť filter

Kritériám zodpovedá 223 produktov