Wellness

Wellness pokrýva termoterapiu, terapeutické pôsobenie tepla a chladu na organizmus a ďalšie prostriedky na terapie, pre saunovanie a masáže.

Jedným z najobľúbenejších prostriedkov pre zábaly a masáže je rašelina. Tento čisto prírodný produkt sa vďaka vynikajúcim vlastnostiam dá použiť ako jednorazový rašelinový zábal, nosič tepla pre wellness prevádzky aj na doma a tiež do kúpeľa.

Parafín a fangoparafín sú tradičné a obľúbené prostriedky pre termoterapiu, zábaly a ošetrovanie pokožky. Okrem čistého parafínu vo forme tabúľ, plátov, granúl, perličiek či čistého oleja ponúkame aj parafín s mentolom, výťažkami z bylín a doplnený o vyživujúce a ošetrujúce látky. Vybrať si môžete aj z viacerých typov vaní na ohrev parafínu pre profesionálne aj domáce použitie.

Ponuku prostriedkov pre termoterapiu dopĺňajú rôzne pomôcky pre nahrievanie a chladenie svalstva a kĺbov.

Wellness masáže znamenajú komplexný prístup k telu s dôrazom na zdravie, krásu a ošetrenie pokožky. Preto nájdete u nás výbavu aj pre beauty masážepeelingové soli, fólie na zábaly, čokoládu med na masáže, masážne sviečky a iný sortiment pre maximálny relax.

Masáž a wellness si môže človek dopriať aj v pohodlí domova. Vyberte si z bohatej ponuky wellness doplnkovprípravkov do kúpeľa.

Saunovanie rozhodne do wellness patrí. Profesionálne esencie a extrakty pre vôňu a aromaterapiu v saune a veľký výber doplnkov do sauny pomôže vám a vašim klientom zažiť ešte lepšie saunovanie.

Moxovanie získava stále viac priaznivcov medzi masérmi aj širokou verejnosťou. Na rozdiel od akupunktúry je jednoduchšie a intuitívnejšie. Moxy sa dajú používať aj v pohodlí domova.

Wellness ponuku dopĺňajú vrecia pre suchý uhličitý (CO2) kúpeľ.

skryť popis
Kritériám zodpovedá 225 produktov
FILTROVAŤ
FILTER
Zrušiť filter

Kritériám zodpovedá 225 produktov

Táto stránka používa cookies, aby vám priniesla čo najpríjemnejšiu používateľskú skúsenosť. Viac informácií