Plachty a uteráky

Jednorazové plachty a podhlavníky či oblečenie už sú hygienickým štandardom väčšiny prevádzok. No pre vyšší komfort klienta majú aj bavlnené plachty a uteráky pri masáži a wellness stále svoje miesto.

Jednorazové plachty pre masérov, kozmetičky, terapeutov a ambulancie sú vyrobené z netkanej textílie rôznej hustoty, z papiera, buničiny alebo z kombinácie materiálov (nepremokavé jednorazové plachty). Perforované varianty jednorazovej plachty majú predstrihané dierovanie v pravidelných rozstupoch pre jednoduché odtrhnutie. Jednorazová plachta chráni masážne lehátko, stoličku, vyšetrovací stôl alebo iné plochy pred zamastením alebo ušpinením.

Jednorazové podhlavníky sú vhodné pre masážne lehátka s podhlavníkom aj výrezom a tiež na podhlavníky masérskej stoličky.

Klasické bavlnené plachty sa hodia ako pokrývka masážneho stola aj do sauny a do wellness. Plachty do sauny sú menšieho, praktického rozmeru.

Bavlnené froté uteráky a osušky sú nevyhnutnou súčasťou každého wellness zariadenia. Uteráky a osušky ponúkame v rôznych rozmeroch, gramáži a farbách, aby sa dali zladiť do farebnej palety masážneho salónu.

Luxusnú starostlivosť svojim klientom poskytnete s ohrievačom uterákov. Je vhodnou výbavou masážneho aj kozmetického salóna a wellness zariadení.

Pre  oblasť saunovania ponúkame nielen plachty do sauny a kilty na saunovanie, ale aj turbany na vlasy do sauny, ktoré sú praktickým doplnkom aj na doma.

skryť popis
Kritériám zodpovedá 43 produktov
FILTROVAŤ
FILTER
Zrušiť filter

Kritériám zodpovedá 43 produktov