Zmesi éterických olejov

Namiešať si tú správnu zmes esenciálnych olejov je umenie. Výrobcovia to našťastie urobili za nás.

Vyladené zmesi éterických olejov do difuzérov, na masáž a do sauny sú vhodné na zvlhčenie, dezinfekciu a prevoňanie vzduchu v salóne, domácnosti, kancelárii, v čakárňach a ambulanciách. 

Účinky esenciálnych olejov pocítite na tele aj na duši. V ponuke nájdete zmesi esenciálnych olejov pre zlepšenie dýchania a pomoc pri prechladnutí aj na podporu relaxácie, uvoľnenia a dobrej nálady. 

Zmes esenciálnych olejov je vhodná na použitie nielen v aromadifuzéri a aromalampe, môžete ju zriediť a používať v saune na polievanie horúcich kameňov, namáčať do nej saunovú metličku alebo ju nechať voľne odparovať.

Zmesi 100% čistých éterických olejov sú vhodné aj na masáž, pridávame ich do masážneho oleja alebo krému. Postupujeme podobne ako pri jednodruhovom esenciálnom oleji, do 50 ml nosného masážneho oleja (najlepšie jednodruhový rastlinný masážny olej s neutrálnou vôňou, napríklad mandľový olej) nakvapkáme 5 až 20 kvapiek zmesi  a rozmiešame. Skladujeme v tmavom skle v tme a suchu a spotrebujeme najlepšie do 3 mesiacov. 

skryť popis
Kritériám zodpovedá 12 produktov
FILTROVAŤ
FILTER
Zrušiť filter

Kritériám zodpovedá 12 produktov