Rehabilitačné pomôcky

Široká ponuka náradia na cvičenie, rehabilitáciu, masáž a automasáž vhodnú do ordinácie fyzioterapeuta aj masážneho salóna, ako aj na cvičenie na doma.

Pomôcky na cvičenie a rehabilitáciu sa uplatnia pri masáži aj automasáži. Rehabilitačné pomôcky na cvičenie pre deti aj dospelých využijete nielen pri doliečovaní po úrazoch a operáciách, ale aj na bežné kondičné cvičenie doma alebo u fyzioterapeuta. Trigger point masážer, rolovacie valce a iné pomôcky sú vhodné na ošetrenia boľavých spúšťových bodov v svalstve.

Vibračné masážne pištole sú modernou pomôckou maséra a tiež praktickým masážnym pomocníkom pre každého člena domácnosti.

Valce a loptičky z ľahkej pevnej peny alebo gumového materiálu a množstvo doplnkov a príslušenstva je určené na masáž, automasáž, rehabilitáciu a regeneráciu.

Podložky na cvičenie umožňujú pohodlné cvičenie vo fitnescentre, posilňovni, aj doma. Hodia sa aj na praktické účely pre sedenie alebo ležanie na akciách, workshopoch, prípadne na kúpalisku.

V sekcii nájdete aj fitlopty z kvalitného a príjemného materiálu v rôznych veľkostiach a farbách. Sú obľúbené nielen ako náradie na cvičenie, ale aj ako alternatíva sedenia, pre tehotné a mamičky s malými deťmi.

Masážni ježkovia sú loptičky s tupými ostňami s rôznym priemerom a ihlovým ventilom na regulovanie tlaku. Najlepšie sa hodia na precvičovanie, spevňovanie a rehabilitáciu svalstva a kĺbov rúk, najmä dlaní a prstov.

Posilňovanie rúk a tela na pravidelnej báze pomáha masérovi aj fyzioterapeutovi zostať fit a robiť lepšie masáže s menšou námahou.

Gumy na cvičenie využijete pri posilňovaní a rehabilitácií. Odporová posilňovacia guma je skladná a ľahko prenosná, a pritom účinná pomôcka.

Balančné a cvičebné podložky sú vhodné pre rôzne druhy cvičenia a rehabilitácie. Sú vyrobené z neporézneho, protišmykového, antibakteriálneho materiálu, preto nevstrebávajú žiadne nečistoty ani vlhkosť a ľahko sa čistia. Robustné, odolné, pohodlne mäkké a príjemne teplé podložky, ktoré vydržia roky.

Chodítka Stabilo sú určené predovšetkým pre zariadenia pre seniorov. Chodítka sú určené pre osoby  až do výšky až 220 cm a majú nosnosť až 150 kg. Základný typ chodítka má pevnú aretáciu, ďalej je v ponuke chodítko s plynovou vzperou a chodítko s elektricky ovládaným zdvihom opornej dosky.

skryť popis
Kritériám zodpovedá 66 produktov
FILTROVAŤ
FILTER
Zrušiť filter

Kritériám zodpovedá 66 produktov

Táto stránka používa cookies, aby vám priniesla čo najpríjemnejšiu používateľskú skúsenosť. Viac informácií