Rehabilitačné pomôcky

Široká ponuka náradia na cvičenie, rehabilitáciu, masáž a automasáž vhodnú do ordinácie fyzioterapeuta aj masážneho salóna, ako aj na cvičenie na doma.

Pomôcky na cvičenie a rehabilitáciu sa uplatnia pri masáži aj automasáži. Rehabilitačné pomôcky na cvičenie pre deti aj dospelých využijete nielen pri doliečovaní po úrazoch a operáciách, ale aj na bežné kondičné cvičenie doma alebo u fyzioterapeuta. Trigger point masážer, rolovacie valce a iné pomôcky sú vhodné na ošetrenia boľavých spúšťových bodov v svalstve.

Vibračné masážne pištole sú modernou pomôckou maséra a tiež praktickým masážnym pomocníkom pre každého člena domácnosti.

Valce a loptičky z ľahkej pevnej peny alebo gumového materiálu a množstvo doplnkov a príslušenstva je určené na masáž, automasáž, rehabilitáciu a regeneráciu.

Podložky na cvičenie umožňujú pohodlné cvičenie vo fitnescentre, posilňovni, aj doma. Hodia sa aj na praktické účely pre sedenie alebo ležanie na akciách, workshopoch, prípadne na kúpalisku.

V sekcii nájdete aj fitlopty z kvalitného a príjemného materiálu v rôznych veľkostiach a farbách. Sú obľúbené nielen ako náradie na cvičenie, ale aj ako alternatíva sedenia, pre tehotné a mamičky s malými deťmi.

Masážni ježkovia sú loptičky s tupými ostňami s rôznym priemerom a ihlovým ventilom na regulovanie tlaku. Najlepšie sa hodia na precvičovanie, spevňovanie a rehabilitáciu svalstva a kĺbov rúk, najmä dlaní a prstov.

Posilňovanie rúk a tela na pravidelnej báze pomáha masérovi aj fyzioterapeutovi zostať fit a robiť lepšie masáže s menšou námahou.

Gumy na cvičenie využijete pri posilňovaní a rehabilitácií. Odporová posilňovacia guma je skladná a ľahko prenosná, a pritom účinná pomôcka.

Balančné a cvičebné podložky sú vhodné pre rôzne druhy cvičenia a rehabilitácie. Sú vyrobené z neporézneho, protišmykového, antibakteriálneho materiálu, preto nevstrebávajú žiadne nečistoty ani vlhkosť a ľahko sa čistia. Robustné, odolné, pohodlne mäkké a príjemne teplé podložky, ktoré vydržia roky.

Chodítka Stabilo sú určené predovšetkým pre zariadenia pre seniorov. Chodítka sú určené pre osoby  až do výšky až 220 cm a majú nosnosť až 150 kg. Základný typ chodítka má pevnú aretáciu, ďalej je v ponuke chodítko s plynovou vzperou a chodítko s elektricky ovládaným zdvihom opornej dosky.

skryť popis
Kritériám zodpovedá 66 produktov
FILTROVAŤ
FILTER
Zrušiť filter

Kritériám zodpovedá 66 produktov