Difuzéry

Aromaterapia, svetelná terapia a vkusný doplnok interiéru v jednom – to sú aroma difuzéry.

Aroma difuzéry rozptyľujú mikro studenú hmlu, ktorá pôsobí na zmysly a celý organizmus. Jemná studená hmla z vody a éterického oleja zvlhčí a osvieži vzduch a prinesie pohodu do vašej kancelárie alebo bytu. Inhalácia vo vzduchu rozptýlených éterických olejov je podstatnou súčasťou aromaterapie.

Aroma difuzéry sú pekným a praktických doplnkom masážnych a kozmetických salónov, kancelárií aj domácností. Zvlhčovanie vzduchu sa odporúča aj v detských izbách a spálňach, hlavne v panelových domoch, kde býva najmä v zime veľmi suchý vzduch.

Éterické oleje rozptyľované v podobe jemnej hmly do vzduchu z aroma difuzéra majú blahodarné účinky na psychiku i telesnú pohodu. Olejčeky sa do difuzéra dávkujú v malých množstvách a okrem príjemnej vône môžu mať aj terapeuticé účinky.

Všetky aroma difuzéry majú príjemný dizajn napodobňujúci verne prírodné drevo a väčšie či menšie plochy osvetlené led diódkami. Väčšina disponuje až siedmymi farbami, ktoré sa v závislosti od nastavenia môžu meniť alebo svieti vybraná farba. Prístroje majú zabudované automatické vypnutie po spotrebovaní vody a väčšie modely i časovač. Špecialitou sú difuzéry so skleným poklopom s 3D led efektom a s diaľkovým ovládaním.

Ultrazvukové elektrické difuzéry majú v tele prístroja malú platničku, ktorá pôsobením ultrazvuku rozvibruje zmes vody a éterického oleja a rozptyľuje do miestnosti studenú vodnú paru.

USB difúzery sú menšie modely, kde sa kvapalina nasáva prostredníctvom bavlneného absorpčného valčeka a je v podobe jemnej studenej hmly rozptyľovaná do okolia. Sú to príjemní spoločníci pri práci na počítači alebo notebooku, po pripojení cez adaptér ich môžete napájať aj z bežnej elektrickej zásuvky.

Do aroma difuzérov odporúčame používať destilovanú vodu. Zamedzí sa tak usadzovaniu vápenatých čiastočiek vnútri nádobky difuzéra a zjednoduší sa jeho čistenie.

skryť popis
Kritériám zodpovedá 7 produktov
FILTROVAŤ
FILTER
Zrušiť filter

Kritériám zodpovedá 7 produktov