Difuzéry pre aromaterapiu, výber z dizajnov | velvesa.sk

Difuzéry

Aromaterapia, svetelná terapia a vkusný doplnok interiéru v jednom – to sú aroma difuzéry.

Aroma difuzéry rozptyľujú mikro studenú hmlu, ktorá pôsobí na zmysly a celý organizmus. Jemná studená hmla z vody a éterického oleja zvlhčí a osvieži vzduch a prinesie pohodu do vašej kancelárie alebo bytu. Inhalácia vo vzduchu rozptýlených éterických olejov je podstatnou súčasťou aromaterapie.

Aroma difuzéry sú pekným a praktických doplnkom masážnych a kozmetických salónov, kancelárií aj domácností. Zvlhčovanie vzduchu sa odporúča aj v detských izbách a spálňach, hlavne v panelových domoch, kde býva najmä v zime veľmi suchý vzduch.

Éterické oleje rozptyľované v podobe jemnej hmly do vzduchu z aroma difuzéra majú blahodarné účinky na psychiku i telesnú pohodu. Olejčeky sa do difuzéra dávkujú v malých množstvách a okrem príjemnej vône môžu mať aj terapeuticé účinky.

Všetky aroma difuzéry majú príjemný dizajn napodobňujúci verne prírodné drevo a väčšie či menšie plochy osvetlené led diódkami. Väčšina disponuje až siedmymi farbami, ktoré sa v závislosti od nastavenia môžu meniť alebo svieti vybraná farba. Prístroje majú zabudované automatické vypnutie po spotrebovaní vody a väčšie modely i časovač. Špecialitou sú difuzéry so skleným poklopom s 3D led efektom a s diaľkovým ovládaním.

Ultrazvukové elektrické difuzéry majú v tele prístroja malú platničku, ktorá pôsobením ultrazvuku rozvibruje zmes vody a éterického oleja a rozptyľuje do miestnosti studenú vodnú paru.

USB difúzery sú menšie modely, kde sa kvapalina nasáva prostredníctvom bavlneného absorpčného valčeka a je v podobe jemnej studenej hmly rozptyľovaná do okolia. Sú to príjemní spoločníci pri práci na počítači alebo notebooku, po pripojení cez adaptér ich môžete napájať aj z bežnej elektrickej zásuvky.

Do aroma difuzérov odporúčame používať destilovanú vodu. Zamedzí sa tak usadzovaniu vápenatých čiastočiek vnútri nádobky difuzéra a zjednoduší sa jeho čistenie.

skryť popis
Kritériám zodpovedá 13 produktov
FILTROVAŤ
FILTER
Zrušiť filter

Kritériám zodpovedá 13 produktov

Táto stránka používa cookies, aby vám priniesla čo najpríjemnejšiu používateľskú skúsenosť. Viac informácií