Difuzéry pre aromaterapiu, výber z dizajnov | velvesa.sk

Difuzéry

Aromaterapia, svetelná terapia a vkusný doplnok interiéru v jednom – to sú difuzéry.

Jemná studená hmla zvlhčí a osvieži vzduch a prinesie pohodu do vašej prevádzky alebo domova. Inhalácia éterických olejov je súčasťou aromaterapie. Difuzéry rozptyľujú mikro studenú hmlu, ktorá pôsobí na zmysly a celý organizmus.

Všetky difuzéry majú príjemný dizajn napodobňujúci verne prírodné drevo a väčšie či menšie plochy osvetlené led diódkami. Väčšina disponuje až siedmymi farbami, ktoré sa v závislosti od nastavenia môžu meniť alebo ostáva svietiť vybraná farba. Prístroje majú zabudované automatické vypnutie po spotrebovaní vody a väčšie modely i časovač. Špecialitou sú difuzéry so skleným poklopom s 3D led efektom a s diaľkovým ovládaním.

Ultrasonické difuzéry majú v tele prístroja malú platničku, ktorá pôsobením ultrazvuku rozvibruje zmes vody a éterického oleja a rozptyľuje do miestnosti studenú vodnú paru.

USB difúzery sú menšie modely, kde sa kvapalina nasáva prostredníctvom bavlneného absorpčného valčeka a je v podobe jemnej studenej hmly rozptyľovaná do okolia. Sú to príjemní spoločníci pri práci na počítači alebo notebooku, po pripojení cez adaptér ich môžete napájať aj z bežnej elektrickej zásuvky.

Do difuzérov odporúčame používať destilovanú vodu. Zamedzí sa tak usadzovaniu vápenatých čiastočiek vnútri nádobky difuzéra a zjednoduší sa jeho čistenie.

skryť popis
Kritériám zodpovedá 14 produktov
FILTROVAŤ
FILTER
Zrušiť filter

Kritériám zodpovedá 14 produktov

Táto stránka používa cookies, aby vám priniesla čo najpríjemnejšiu používateľskú skúsenosť. Viac informácií