Masážne prístroje a pomôcky

Masážne pomôcky a elektrické masážne prístroje a vaničky na masáž tela, najmä chrbta, šije a nôh.

Aký masážny prístroj alebo pomôcku si vybrať?
Premyslite si, ktoré časti tela si chcete masírovať, či chcete elektrický prístroj alebo pomôcku, ktorá elektrinu nepotrebuje a v neposlednom rade uvážte, koľko chcete investovať. Dobre si preštudujte popis pri elektrických prístrojoch, aby ste si boli istí, že vám vyhovujú funkcie, ktoré vybraný typ prístroja ponúka.

S masážnymi prístrojmi si môžete dopriať príjemnú masáž tela a relax nielen v pohodlí domova, ale aj v práci alebo na cestách. Menšie masážne prístroje a masážne pomôcky sú vhodné na cesty, do kancelárie a na domácu masáž šije alebo nôh.

Na masáž nôh poslúžia aj masážne vaničky, v ktorých si vaše nohy oddýchnu v perličkovom kúpeli kombinovanom s masážou.

Väčšina masážnych prístrojov disponuje aj infračerveným žiarením, ktoré prehrieva svalstvo do hĺbky a znásobuje tak účinky masáže, napríklad masážny prístroj praktickej veľkosti s infračerveným vyhrievaním BEURER MG 21. Masážne podložky sú určené na masáž v sede a ocenia ich napríklad profesionálni šoféri, lebo niektoré typy sú použiteľné aj v aute.

Masážne vankúše sú určené na shiatsu podobnú masáž krížov a krku. Vibračné masážne prístroje sú vhodné na masáž proti celulitíde.

Masážne pomôcky sú malí a praktickí pomocníci, s ktorými si rýchlo a jednoducho pomasírujete hlavu, šiju alebo reflexné body na nohách. Takáto masáž uľaví pri strese alebo pocite ťažkých a opuchnutých nôh.

Masážne prístroje a pomôcky sú dobrým tipom na užitočný darček, ktorý poteší a posilní zdravie a imunitu obdarovaného.

skryť popis
Kritériám zodpovedá 28 produktov
FILTROVAŤ
FILTER
Zrušiť filter

Kritériám zodpovedá 28 produktov