Parafínové

Parafínové masážne oleje sa vyznačujú stálosťou, výborným sklzom a sú neutrálne k pokožke, ktorú zvláčňujú a ošetrujú.

Paraffinum Liquidum je parafínový olej kozmetickej kvality vhodný na všetky druhy masáží. Je vhodný na klasickú masáž, bankovanie (banková masáž), aj na relaxačnú masáž. Parafín veľmi dobre prenáša a udržuje teplo, takže trením pri masáži sa koža a tkanivá pod ňou rýchlo prehrejú. Parafínový olej vytvorí na pokožke film, ktorý ju chráni pred vysychaním a zvláčňuje.

Parafínový alebo aj minerálny olej sa do pokožky prakticky nevstrebáva, preto poteší nízkou spotrebou. Dobrý sklz po pokožke od začiatku až do konca masáže umožňuje masérovi sústrediť sa na masážne ťahy a nevyžaduje spravidla dodatočné pridávanie oleja v priebehu masáže.

Parafínový olej je látka bez vône a chuti bežne využívaná ako kozmetická surovina. Vďaka svojim vlastnostiam tvorí súčasť pleťových krémov, farieb na vlasy a iných kozmetických výrobkov. Čistý parafínový olej je stály, nepodlieha oxidácii, nevyžaduje žiadne špeciálne skladovacie podmienky ani dodatočnú konzerváciu.

Základný masážny olej je parafínový olej bez ďalších prísad. Je univerzálnym masážnym olejom pre všetky druhy masáží. Mimoriadne obľúbené sú parafínové masážne oleje s prímesou čistých éterických olejov a výťažkov z liečivých rastlín, ako je levanduľový olej, pomarančový, rumančekový alebo citrónový masážny olej. Výborné masážne oleje sú aj zmesové ako Rival, v ktorých sa parafínový olej mieša s rastlinnými olejmi.

Vďaka stálosti parafínového masážneho oleja sa jeho varianty dodávajú aj v 5 litrových ekonomických baleniach vhodných pre väčšie prevádzky.

skryť popis
Kritériám zodpovedá 56 produktov
FILTROVAŤ
FILTER
Zrušiť filter

Kritériám zodpovedá 56 produktov