Aromalampy

Aromalampy pomocou odparovania esenciálnych olejov prinášajú pozitívne účinky aromaterapie a vytvárajú príjemnú a pohodovú atmosféru v akomkoľvek prostredí.

Aromaterapia má priaznivé účinky na myseľ i telo. Zaháňa stres, zlepšuje náladu a upokojuje. Dokáže to vďaka odparovaniu éterických olejov. Vonné lampy vedia účinne prevoňať priestory masérskych salónov či zdravotníckych zariadení a vďaka ich jednoduchému použitiu si aromaterapiu môžete užiť i doma.

Do vrchnej prehĺbenej časti lampy sa vleje zmes vody a éterického oleja alebo sa vloží vonný vosk na odparovanie. Vôňu do aromalampy môžete zvoliť podľa blahodarných účinkov konkrétnych esenciálnych olejov, napríklad levanduľa upokojuje a podporuje kvalitný spánok, medovka s citronellou tlmí bolesť a znižuje krvný tlak, citrón a pomaranč svojou sviežou vôňou navodia pozitívnu náladu, litsea cubeba má antidepresívne účinky a zlepšuje koncentráciu, eukalyptus priaznivo vplýva na dýchacie cesty a šalvia napomáha pri tráviacich problémoch.

Do spodnej časti lampy sa vsunie čajová sviečka, ktorá zohrieva vodu alebo vosk v lampe a tým do ovzdušia šíri vôňu esencií.

Moderné keramické aromalampy sa vyrábajú v rôznych tvaroch, veľkostiach a farebných variáciách, takže okrem relaxačných účinkov, sú i vhodným estetickým doplnkom do interiérov.

skryť popis
Kritériám zodpovedajú 2 produkty
FILTROVAŤ
FILTER
Zrušiť filter

Kritériám zodpovedajú 2 produkty