Wellness masáže

Wellness masáž je pre klienta zážitok, pri ktorom si užije rozmanitejšie ošetrenie ako pri klasických masážnych technikách.

Jedným z najobľúbenejších prostriedkov na wellness masáž je pravá čokoláda pre masáže. Býva dostupná vo forme plátkov alebo granuliek. Čokoládová masáž má okrem vyživenia pokožky aj silné aromaterapeutické účinky, vyplavujú sa pri nej endorfíny.

Pravý med na masáže alebo zábaly. Medová masáž prostredníctvom reflexných zón na chrbte revitalizuje celé telo. Pokožka po aplikácií medu je jemná, hladká a vláčna.

Masáž voskom z masážnej sviečky je výnimočným zážitkom. Zapálená sviečka a jej vôňa navodzujú hneď pri príchode klienta mimoriadne relaxačnú atmosféru.

Peelingové soli sú „predjedlom“ pred zábalom, masážou olejom alebo masážnym krémom. Jemne obrusujú povrchovú vrstvu kože, pokožka ostane prekrvená, vyživená, hladká a hebká a pripravená na výživné látky z masážneho prostriedku.

Fólie na zábal využijete pri čokoládových, škoricových a parafínových zábaloch, anticelulitídnych ošetreniach a pod. Fólie ponúkame v rolkách alebo už vopred nastrihané v antistatickej úprave.

skryť popis
Kritériám zodpovedá 16 produktov
FILTROVAŤ
FILTER
Zrušiť filter

Kritériám zodpovedá 16 produktov