Biolampy

Biolampa je prístroj na svetelnú terapiu vhodný na domáce aj profesionálne použitie. Podporuje hojenie a regeneráciu tkaniva a má omladzujúce účinky na pleť.

V modernej medicíne je biolampa známa ako revolučné zariadenie určené pre svetelnú terapiu. Moderný a vysoko účinný spôsob riešenia širokej škály zdravotných problémov, ktorý má zároveň aj preventívne účinky.

Používanie biolampy nie je limitované len pre ambulancie lekárov. Účinky biolapmy pre rýchlejšiu regeneráciu tkaniva využívajú aj maséri alebo fyzioterapeuti ako doplnkovú terapiu, dá sa používať aj v pohodlí domova.

Princíp fungovania je založený na vyžarovaní polarizovaného svetla s elektromagnetickým spektrom podobným prirodzenému slnečnému žiareniu. Svetlo z biolampy v oblasti pôsobenia aktivuje samoliečebné procesy v tele.

V ponuke máme certifikované a renomované biolampy Zepter pre svetelnú terapiu BIOPTRON Pro 1  a BIOPTRON MedAll a Biolampu MediLight za priaznivé ceny.

Farebné filtre pre biolampu sa využívajú na kolorterapiu. Jednotlivé farby zodpovedajú farbe čakier, ale všeobecne sa používajú na posilnenie účinkov ošetrenia biolampou, napríklad zelený a modrý filter ukľudňujú miesta s prejavmi zápalu.

skryť popis
Kritériám zodpovedajú 4 produkty
FILTROVAŤ
FILTER
Zrušiť filter

Kritériám zodpovedajú 4 produkty