Uteráky a osušky

Kvalitné froté uteráky a osušky sú nepostrádateľnou výbavou vo wellness prevádzkach, masážnych, kozmetických a pedikérskych salónoch, ubytovacích zariadeniach aj v domácnosti.

Bavlnené uteráky a osušky od firmy Uniontex ponúkame v štandardnej aj vyššej gramáži v pestrých farbách vrátane klasickej bielej a v rôznych rozmeroch.

Veľký výber farieb umožňuje farebne zladiť uteráky osušky s vybavením salóna a vytvoriť tak príjemné harmonické prostredie pre masáž a terapiu. Môžete si tiež vyskladať sadu bielych alebo farebných uterákov a osušiek do domácnosti.

Malé uteráky sú vhodné do masérskych salónov a hotelov ako uteráky na ruky pre hostí, na zakrytie tváre pri masáži, pri masáži tváre, rúk a nôh, aj ako pokrývka na podhlavník pri masáži.

Uteráky klasického rozmeru a osušky odporúčame na zakrývanie a utieranie klientov v rámci masáže, pedikúry, manikúry, kozmetických a iných ošetrení, ako aj do wellness a ubytovacích zariadení. Uteráky a osušky typu COMFORT majú vyššiu gramáž, sú hebké, huňaté a luxusné.

Do sauny a wellness, ale i na domáce použitie sú vhodné saunové kilty a turbany na vlasy. Turbany majú špeciálny strih a pútko s gombíkom pre uchytenie do správneho tvaru. Chránia vlasy v saune a v sprche a používajú sa tiež ako uterák na vlasy po umytí alebo pri zábaloch na vlasy.

Veľmi praktické sú športové uteráky z mikrovlákna. Hodia sa nielen ako uterák na šport. Vďaka tomu, aké sú ľahké a pritom držia teplo, sú príjemné na zakrývanie tela pri masáži alebo iných ošetreniach. Uteráky z mikrovlákna sú rýchloschnúce, čo je veľmi praktické a uľahčuje to ich údržbu.

Pracovné uteráky a osušky typu WORK sú kvalitné a lacné. Sú mäkké, dobre savé a s dlhou životnosťou.

skryť popis
Kritériám zodpovedá 15 produktov
FILTROVAŤ
FILTER
Zrušiť filter

Kritériám zodpovedá 15 produktov