Masážne stoličky a stoličky na sedenie pre maséra | velvesa.sk

Masážne stoličky

Profesionálne masážne stoličky s kovovou alebo drevenou konštrukciou vhodné pre masáž a rehabilitáciu. Stoličky na sedenie pre maséra, terapeuta, lekára, kozmetičku.

Najčastejším problémom, s ktorým sa klienti obracajú na maséra je bolesť chrbta, hlavne v oblasti šije, spôsobená sedavým spôsobom života. Masáž na masážnej stoličke umožňuje masérovi dobrý dosah na úplne uvoľnené svalstvo šije a krku.

Masážne stoličky sú pohodlne čalúnené a ich jednotlivé časti sa dajú výškovo nastaviť. Prispôsobia sa tak klientovi každého vzrastu. Stoličky majú dynamickú nosnosť až 130 kg.

Po poskladaní nezaberajú veľa miesta a ľahko sa prenášajú v pevnej prenosnej taške, keďže v závislosti od typu konštrukcie vážia 8,5-9,7 kg.

Ponúkame aj stoličky na sedenie s pevnou alebo nastaviteľnou výškou sedu. Praktické, mäkko čalúnené stoličky vhodné k masérskym lehátkam. Pri masáži tváre, pri reflexnej masáži nôh a pri mnohých iných terapiách a ošetreniach terapeut sedí. Stoličky poskytujú pohodlné sedenie, príjemný dizajn a farbu koženky zladenú s farbou masérskeho lehátka.

skryť popis
Kritériám zodpovedá 7 produktov
FILTROVAŤ
FILTER
Zrušiť filter

Kritériám zodpovedá 7 produktov

Táto stránka používa cookies, aby vám priniesla čo najpríjemnejšiu používateľskú skúsenosť. Viac informácií