Emulzie a krémy pre masáž a ošetrenie pokožky | velvesa.sk

Masážne emulzie a krémy

V kategórii nájdete parfumované alebo neutrálne emulzie, krémy a liehové prípravky pre krátko trvajúce či športové masáže alebo pre ošetrenie namáhaných svalov pred výkonom či po výkone.

Kozmetické emulzie pre ošetrenie pokožky, jej vyživenie a regeneráciu a krémy pre beauty masáže s vyživujúcimi zložkami a na boj proti prejavom celulitídy.

Emulzie sa využívajú na osvieženie unavených svalov masážou a kozmetické emulzie aj na ošetrenie pokožky. Vďaka svojmu zloženiu sú dobrým nosičom pre prehrievajúce, chladivé, regeneračné a bylinné zložky. Dajú sa riediť vodou, pomerne rýchlo sa vstrebávajú, nezanechávajú pocit mastnoty a dajú sa z pokožky ľahko omyť.

Sportovka je špeciálny liehový roztok s prehrievajúcimi, chladivými alebo osviežujúcimi zložkami určený pre krátke, rýchle masáže a automasáže a pre športy, kde nie je vhodné použitie iného masážneho prostriedku (napr. vodné športy).

Masážne krémy a gély sú určené na masáže, zábaly a ošetrenie pokožky. Vyživujúce zložky ako kapsaicín, morské riasy či kofeín sa starajú o lepšie prekrvenie, zlepšenie elasticity a vyhladenie pokožky problémových partií s prejavmi celulitídy.

skryť popis
Kritériám zodpovedá 55 produktov
FILTROVAŤ
FILTER
Zrušiť filter

Kritériám zodpovedá 55 produktov

Táto stránka používa cookies, aby vám priniesla čo najpríjemnejšiu používateľskú skúsenosť. Viac informácií