Paravány

Paravány sa ako praktický a vkusný doplnok hodia nielen do masérskeho salóna, ale aj do hotelov, wellness zariadení, do priestorov pre pedikúru, manikúru, kozmetiku a tiež do kancelárie alebo bytu.

V masérskom salóne sa pomocou paravánu najčastejšie rozdeľujú viaceré masérske lehátka alebo sa vytvára priestor pre klientov na prezliekanie.

Paravánom viete aj opticky rozdeliť väčší priestor na menšie, útulné časti a poslúži aj ako pekná dekorácia oddeľujúca súkromné priestory ako kuchynka či na stlmenie a odtienenie svetla z okna.

Naše paravány sú vhodné do interiéru. V ponuke nájdete troj-, štvor- a šesťdielne paravány rôznych rozmerov a z rôznych materiálov. Majú drevenú konštrukciu s výplňou z fotoplátna, morskej trávy, ryžového papiera, papierových povrazov alebo bieleho plátna.

Paravány s fotoplátnom sú najobľúbenejším typom paravánu. Vďaka konštrukcii z dreva sú ľahké, ale stabilné. Fotoplátno ponúka na oboch stranách rovnaký obrázok alebo dva rôzne obrázky, najčastejšie prírodné motívy ako kvety, voda, bambus či kamene. Fotoplátno paravánu je nepriehľadné a jeho povrch sa ľahko čistí.

Prírodne pôsobiace paravány zo smrekového dreva s výplňou z ryžového papiera zapadnú do každého interiéru. Tento typ paravánu má výhodu v tom, že nie je priehľadný, ale je priesvitný, prepúšťa svetlo, jemne ho tlmí a rozptyľuje. Neutrálne prírodné materiály vhodne doplnia akúkoľvek farebnú kombináciu v salóne a nepôsobia rušivo. Na výber máte dve šírky a tri farby drevenej konštrukcie paravánu.

Štvordielne paravány s výplňou z morskej trávy sú robustnejšie a široké sú až 2 metre. Majú zaujímavý dizajn so zakončením do oblúčikov. Výplet z morskej trávy je príjemný prírodný materiál s možnosťou farebnej úpravy. Ponúkame ho v štyroch výrazných farbách.

Pre milovníkov čistých prírodných línií a jednoduchosti máme bambusové paravány s výplňou z bieleho plátna. Pevná bambusová konštrukcia s ľahkým bielym plátnom bude ozdobou každého interiéru.

skryť popis
Kritériám zodpovedá 42 produktov
FILTROVAŤ
FILTER
Zrušiť filter

Kritériám zodpovedá 42 produktov

Táto stránka používa cookies, aby vám priniesla čo najpríjemnejšiu používateľskú skúsenosť. Viac informácií