Paravány

Paravány sa ako praktický a vkusný doplnok hodia nielen do masérskeho salóna, ale aj do hotelov, wellness zariadení, do priestorov pre pedikúru, manikúru, kozmetiku a tiež do kancelárie alebo bytu.

V masérskom salóne sa pomocou paravánu najčastejšie rozdeľujú viaceré masérske lehátka alebo sa vytvára priestor pre klientov na prezliekanie.

Paravánom viete aj opticky rozdeliť väčší priestor na menšie, útulné časti a poslúži aj ako pekná dekorácia oddeľujúca súkromné priestory ako kuchynka či na stlmenie a odtienenie svetla z okna.

Naše paravány sú vhodné do interiéru. V ponuke nájdete troj-, štvor- a šesťdielne paravány rôznych rozmerov a z rôznych materiálov. Majú drevenú konštrukciu s výplňou z fotoplátna, morskej trávy, ryžového papiera, papierových povrazov alebo bieleho plátna.

Paravány s fotoplátnom sú najobľúbenejším typom paravánu. Vďaka konštrukcii z dreva sú ľahké, ale stabilné. Fotoplátno ponúka na oboch stranách rovnaký obrázok alebo dva rôzne obrázky, najčastejšie prírodné motívy ako kvety, voda, bambus či kamene. Fotoplátno paravánu je nepriehľadné a jeho povrch sa ľahko čistí.

Prírodne pôsobiace paravány zo smrekového dreva s výplňou z ryžového papiera zapadnú do každého interiéru. Tento typ paravánu má výhodu v tom, že nie je priehľadný, ale je priesvitný, prepúšťa svetlo, jemne ho tlmí a rozptyľuje. Neutrálne prírodné materiály vhodne doplnia akúkoľvek farebnú kombináciu v salóne a nepôsobia rušivo. Na výber máte dve šírky a tri farby drevenej konštrukcie paravánu.

Štvordielne paravány s výplňou z morskej trávy sú robustnejšie a široké sú až 2 metre. Majú zaujímavý dizajn so zakončením do oblúčikov. Výplet z morskej trávy je príjemný prírodný materiál s možnosťou farebnej úpravy. Ponúkame ho v štyroch výrazných farbách.

Pre milovníkov čistých prírodných línií a jednoduchosti máme bambusové paravány s výplňou z bieleho plátna. Pevná bambusová konštrukcia s ľahkým bielym plátnom bude ozdobou každého interiéru.

skryť popis
Kritériám zodpovedá 16 produktov
FILTROVAŤ
FILTER
Zrušiť filter

Kritériám zodpovedá 16 produktov