Oblečenie

Tu nájdete jednorazové hygienické oblečenie z netkanej textílie, biele protišmykové papuče pre klientov a bavlnené oblečenie pre masérov, kozmetičky, fyzioterapeutov alebo pracovníkov vo wellness a v zdravotníctve.

Jednorazová ochranná bielizeň z netkanej textílie umožňuje zachovať diskrétnosť a pohodlie pri ošetrení klienta. Zároveň vďaka nej bielizeň klienta nie je vystavená nebezpečenstvu znečistenia masážnymi olejmi, emulziami, čokoládou, rašelinou, peelingom alebo inými prostriedkami používanými pri masáži, zábale či terapii.

Jednorazové oblečenie je obľúbeným štandardom vo wellness zariadeniach, hoteloch a soláriách. Poskytnite aj vy klientom špičkovú starostlivosť, ponúknite im jednorazové nohavičky a tangá dámskeho alebo pánskeho strihu a jednorazové podprsenky pre dámy. Pri kozmetických ošetreniach alebo masáži tváre oceníte jednorazové čelenky a sieťky na vlasy.

Lymfotričká a lymfonohavice sa používajú ako hygienická vrstva pri prístrojovej lymfodrenáži. Pre ambulancie lekárov ponúkame jednorazovú vyšetrovaciu sukňu.

Jednorazové oblečenie je vyrobené z netkanej textílie. Je to jemný, na dotyk príjemný materiál s tenkými gumičkami, ktorý uľahčuje prácu maséra, kozmetičky či terapeuta, netlačí a nedeformuje tkanivá a umožňuje pohodlný prístup k pokožke a svalstvu klienta.

Jednorazové biele papučky z jemného, príjemného, savého froté sa dajú samozrejme použiť viackrát. Sú obľúbené v hoteloch, wellness zariadeniach, masážnych, kozmetických a pedikérskych salónoch ako papučky pre klientov. Papuče majú univerzálnu veľkosť a sú protišmykové.

V našom obchode ponúkame kvalitné bavlnené oblečenie vhodné pre masérov, kozmetičky, pedikérky a zdravotníkov.

Nohavice pánskeho strihu sú vo veľkostiach 44 až 64, majú pútka na opasok, v páse gumičku pre pohodlný pohyb, dve vrecká vpredu a jedno vzadu. Nohavice dámskeho strihu si môžete vybrať vo veľkostiach 36 až 60. Dámske nohavice majú pohodlné bočné zapínanie, časť pásu tvorí gumička, takže sadnú na rôzne postavy a sú vybavené dvoma praktickými vreckami v prednej časti.

Čisté biele bavlnené tričko pohodlného unisex strihu s guľatým výstrihom z kvalitného bavlneného úpletu s gramážou 155g/m2 ponúkame vo veľkostiach S až 2XL a unisex bavlnenú polokošeľu s výstrihom do V na gombíky z bavlneného úpletu vo veľkostiach od S až po 3XL.

skryť popis
Kritériám zodpovedá 17 produktov
FILTROVAŤ
FILTER
Zrušiť filter

Kritériám zodpovedá 17 produktov