Vyhrievacie podložky

Komfort a rýchle prehriatie klienta na masážnom lehátku ponúkajú elektrické vyhrievacie podložky, vyhrievacie deky a papuče.

Vyhrievacie elektrické podložky sú súčasťou vyššieho štandardu pri masírovaní a terapii. Teplotný komfort podľa priania klienta umožňuje masérovi mierne znížiť teplotu v masérskej miestnosti. Keďže masírovanie je fyzicky namáhavá práca, masérovi sa lepšie pracuje miestnosti o pár °C chladnejšej než vyhovuje klientovi, ktorý leží. Vyrovnať tento rozdiel môže pomôcť práve vyhrievacia podložka.

Vyhrievacie podložky sa hodia aj do domácnosti. Nie je nič príjemnejšie ako ľahnúť si po namáhavom dni do vyhriatej postele. Tiež pri rôznych chorobách a namáhavej fyzickej aktivite môže nahrievanie urýchliť vyliečenie alebo rekonvalescenciu. Vyhrievacia podložka pod chrbát teplom uvoľňuje svalstvo a prekrvuje ho. Teplo pôsobí ukľudňujúco aj na nervový systém a proti stresu.

Elektrické vyhrievacie deky a vyhrievacie a masážne papuče sú vhodné ako darček pre seniorov, zimomravých ľudí, poľovníkov, rybárov, na chaty a chalupy. Ocenia ich ľudia so slabším prekrvením končatín, ktorí mávajú studené ruky a nohy.

Väčšina elektrických vyhrievacích podložiek má príjemný povrch, nastaviteľné stupne vyhrievania, ochranu proti prehriatiu, možnosť nastaviť automatické vypnutie a dajú sa prať v práčke.

skryť popis
Kritériám zodpovedá 9 produktov
FILTROVAŤ
FILTER
Zrušiť filter

Kritériám zodpovedá 9 produktov