Veľkoobchod

Masérska škola

Spolupracovať s masérskymi školami je pre nás potešením. Radi pomáhame masérom v ich krásnej, ale náročnej práci. Získať prístup k výhodným veľkoobchodným cenám na celý sortiment je také jednoduché! Kontaktujte nášho kolegu, pošlite nám nevyhnutné údaje, my vám nastavíme veľkoobchodný prístup na vašom účte.

E-shop / kamenná predajňa

Oslovil vás sortiment nášho e-shopu? Chceli by ste ho ponúknuť vašim zákazníkom? Máme pre vás zaujímavý veľkoobchodný cenník. Všetko, čo potrebujete urobiť, je kontaktovať nás. Náš kolega si overí vaše údaje a pripraví pre vás individuálnu ponuku s veľkoobchodnými cenami.

Masér

Výhodné veľkoobchodné ceny na vybrané produkty máme pripravené pre všetkých, ktorí chcú poskytnúť extra starostlivosť svojim klientom. Ak ste masér, fyzioterapeut, športový tréner, lekár alebo poskytujete akýkoľvek typ terapie či wellness, kontaktujte nás a získajte prístup k zaujímavým cenám vybraných produktov. Ponuku produktov neustále prispôsobujeme a o novinkách Vás vždy budeme informovať. Oslovte nás a zistite, ako získať viac.

Martin Naňák

Obchodný zástupca 07:00 - 15:00

Martin Naňák

Máte záujem o spoluprácu? Napíšte nám.