Skladacie

Nájdete tu masážne lehátka pre masáž, fyzioterapiu a kozmetiku vyrobené z kvalitného bukového dreva alebo hliníka a veľkú a pohodlnú skladaciu masážnu podložku pre masáže, ktoré sa neprevádzajú na masážnom stole.

Skladacie masážne stoly využijú maséri, ktorí často cestujú za zákazníkmi, ale hodia sa aj do bežnej prevádzky masážneho salónu. Sú praktické, skladné a ľahko prenosné, ale tiež stabilné a pri štandardnom zaobchádzaní a používaní vydržia slúžiť roky.

Skladacie masážne stoly disponujú konštrukciou z pevného bukového dreva alebo hliníka. Stabilitu stolom pridáva aj systém oceľových laniek. Povrch stolov je čalúnený na dotyk príjemnou koženkou, pri tehotenských, hliníkových a polohovateľných lehátkach v prevedení soft-touch. Veľmi ľahko a rýchlo sa dajú rozložiť a zložiť, čo je výhodné v prípade, že treba stôl za klientmi prenášať alebo úsporne odložiť, keď sa práve nepoužíva. Masážne stoly Lipt majú dynamickú nosnosť až 130 kg. Výškové nastavenie je otázkou pár okamihov. Prečítajte si, prečo je správne nastavená výška masérskeho stola taká dôležitá.

Drevené alebo hliníkové?

Hliníkové lehátko váži bez príslušenstva iba 11,5 kg. Je preto mimoriadne vhodné pre maséra, ktorý často cestuje za klientelou a musí masážne lehátko prenášať. Výška lehátka sa nastavuje aretáciou pomocou posuvných objímok na nohách lehátka, čo je veľmi praktické a rýchle.

Drevené
lehátko vďaka príjemnému dizajnu bukového dreva vyvoláva pocit prírody, čistoty a funkčného dizajnu. Výškovo sa nastavuje jednoducho pomocou aretačných skrutiek.

Ktoré je to správne pre mňa?

  • DS-01 je praktické lehátko s veľmi príjemnou cenou pre začínajúceho maséra alebo pre domáce masáže. Ekonomické riešenie pre masážny salón, vhodné ako „záložné“ lehátko alebo ako lehátko na cesty – iba 12,6 kg bez príslušenstva.
  • D-05 je vlajková loď značky Lipt. Praktické, skladné, stabilné, pohodlné lehátko s príjemným dizajnombohatým príslušenstvom. Vďaka výrezom v prednej časti konštrukcie výborne poslúži aj pri masážach hlavy a tváre. V recenzii sa okrem iného dozviete, že D-05 vám bude dobre slúžiť dlhé roky.
  • D-05V a DS-01V sú skladacie masérske stoly s možnosťou polohovania – jedna časť sa dá zdvihnúť až do uhla 60°, čo umožňuje napolohovať klienta.
  • DT-03 je masážny stôl nielen pre tehotné klientky. Okrem vyššieho (7 cm) hebkého soft touch čalúnenia disponuje vyberateľnými zátkami v oblasti prsníkov a bruška. Stól teda poslúži aj ako luxusne čalúnené lehátko pre relaxačné masáže.
  • HL-01 je skladací masážny stôl s hliníkovou konštrukciou. Jeho výhodou je nižšia hmotnosť (bez príslušenstva iba 11,5kg) a najjednoduchšie prispôsobenie výšky stola.

Lehátko alebo podložka?

Podložka pre masáž sa hodí nielen pre masáže, ktoré sa vykonávajú na podložke (napr. thajská masáž, shiatsu). Vďaka veľkorysému rozmeru 120 x 200 cm je vhodná aj ako podložka na cvičenie, relaxáciu, ukážky cvikov pre klientov alebo rehabilitačné cvičenia s klientom. Praktický spôsob skladania do prenosnej tašky, ktoré je v cene, predurčuje podložku k širokému využitiu.

Výhodné balíčky pre maséra a salón

V balíčkoch nájdete všetko, čo podľa našich dlhoročných skúseností budete potrebovať. Ak uvažujete o masérskom kurze, začínate pracovať ako masér alebo otvárate masážny salón, balíček produktov za výhodnú cenu sa určite bude hodiť.

Pre koho sú vhodné jednotlivé balíčky?

  • Masér BASIC je vynikajúcim riešením pre absolventov masérskych kurzov a pre začínajúcich masérov. Nájdete v ňom všetko vybavenie potrebné pre klasickú masáž.
  • Masér DELUXE je luxusný balíček pre maséra so základnou výbavou a navyše s produktmi, ktoré masírovanie uľahčia a spríjemnia. Je vhodný aj pre mobilného maséra.
  • Salón BASIC je balíček so základnou výbavou pre masážny salón. Z našich skúseností si začínajúci maséri vyberajú zhruba túto zostavu produktov pri otváraní masážneho salóna a neskôr si vybavenie dopĺňajú podľa svojich potrieb.
  • Salón DELUXE je balíček pre dokonale vybavený masážny salón, ktorý môžete prakticky hneď otvoriť. Všetko potrebné základné vybavenie plus štipka luxusu pre ešte lepšiu masáž za dobrú cenu.
skryť popis
Kritériám zodpovedá 11 produktov
FILTROVAŤ
FILTER
Zrušiť filter

Kritériám zodpovedá 11 produktov