Šport a fyzio

V tejto sekcii nájdete produkty, ktoré sa starajú o prevenciu a tlmenie bolesti svalstva, kĺbov a šliach a regeneráciu po úrazoch, operáciách.

Tejpovanie, či už pružnými kineziologickými tejpami alebo pevnými či polopružnými tejpami patrí do športu, športovej medicíny a rehabilitácie všeobecne.

Obľúbenými prípravkami proti bolesti sú masti a balzamy s obsahom mentolu, metyl salicylátu a bylinných výťažkov ako thajská masť Namman Muay, Medistik alebo tigrí balzam. Sú univerzálne a pomáhajú pripraviť telo na ťažšiu fyzickú aktivitu, predchádzať kŕčom z únavy svalstva a uvoľniť svaly, šľachy a kĺby po námahe. Pri ich aplikácii sa rýchlejšie vstrebávajú modriny a hojí sa pomliaždené tkanivo. Pri masírovaní sa používajú na uvoľnenie svalových spazmov a bolestivých miest.

Široká je ponuka rehabilitačných pomôcok. Nájdete v nej penové valce na masáž a cvičenie, podložky na cvičenie, náradie na cvičenie ako fitlopty, odporové gumy a pomôcky na masáž automasáž a regeneráciu – masážni ježkovia, vibračné pištole, balančné podložky a podobne.

Pre fanúšikov cvičenia Špirálnej stabilizácie chrbtice máme nielen laná na SM-systém, ale aj iné pomôcky pre tento typ rehabilitačného a posilňovacieho cvičenia a zároveň aj množstvo literatúry, CD a DVD s cvikmi.

Pre športovcov a športové kluby dodávame praktické pomôcky na okamžité ošetrenie zranení svalov a šliach. Prvá pomoc pri menšom športovom zranení zahŕňa hlavne rýchle ochladenie zraneného miesta. V rámci rehabilitácie ponúkame praktické bandáže.

Ak často cestujete so športovým tímom alebo za klientmi na masáže, určite vás zaujme ponuka praktických a pevných medic tašiek s množstvom priehradiek a praktickým členením.

skryť popis
Kritériám zodpovedá 168 produktov
FILTROVAŤ
FILTER
Zrušiť filter

Kritériám zodpovedá 168 produktov