Stacionárne lehátka pre masáž, kozmetiku, lekárov | velvesa.sk

Stacionárne

Praktické a stabilné lehátka pre masérov, terapeutov, kozmetičky aj lekárov.

Stacionárne lehátka ponúkame ako hotové kusy pripravené hneď k odberu alebo na objednávku s možnosťou prispôsobenia lehátka vašim potrebám.

Stacionárne lehátko Lipt® Classic vo viacerých farbách je stabilné a praktické. Dá sa výškovo prispôsobiť pomocou aretácie nožičiek a je mimoriadne pohodlné vďaka 7,5 cm trojvrstvovému čalúneniu z molitanu rôznej tvrdosti.

Na objednávku si môžete vybrať stacionárne lehátko s demontovateľnými protišmykovými nožičkami, pohodlným čalúnením a držiakom hygienickej papierovej plachty s možnosťou zvoliť si členenie lehátka a jeho rozmery podľa vašich predstáv (polohovateľné diely).

Štandardne sa lehátko vyrába v rozmeroch 70 x 195 cm, s variabilitou 60-90 cm šírky a 190-210 cm dĺžky, nožičky lehátka sa dajú objednať s ľubovoľnou výškou. V ponuke je aj špeciálny rozmer ložnej plochy až 100 x 200 cm vhodný aj na cvičenie Vojta alebo Bobath.

Pri lehátkach vyrábaných na objednávku ponúkame na výber je 12 farieb koženky zo vzorkovníka a ľubovoľnú farbu konštrukcie z RAL palety.

skryť popis
Kritériám zodpovedajú 4 produkty
FILTROVAŤ
FILTER
Zrušiť filter

Kritériám zodpovedajú 4 produkty

Táto stránka používa cookies, aby vám priniesla čo najpríjemnejšiu používateľskú skúsenosť. Viac informácií