Stacionárne lehátka pre masáž, kozmetiku, lekárov | velvesa.sk

Stacionárne

Nová generácia stacionárnych lehátok s demontovateľnými protišmykovými nožičkami, pohodlným čalúnením a držiakom hygienickej papierovej plachty.

Variabilné rozmery a príslušenstvo presne na mieru podľa vašich predstáv. Praktické a stabilné lehátka pre masérov, terapeutov, kozmetičky aj lekárov.

Viacdielne lehátka majú polohovateľný horný diel až do uhla 45° nad úroveň lehátka a 35° pod úroveň lehátka. Môžete si zvoliť aj trojdielnu vrchnú časť lehátka, kedy stredová časť podopiera hlavu a bočné lakťové opierky sa dajú posúvať a jednoducho aretovať v ľubovoľnej polohe až 14 cm pod úroveň hlavovej časti.

Na výber je 12 farieb koženky zo vzorkovníka a ľubovoľná farba konštrukcie z RAL palety.

Stacionárne lehátka sú vyrábané na mieru. Štandardne sa lehátko vyrába v rozmeroch 70 x 195 cm, s variabilitou 60-90 cm šírky a 190-210 cm dĺžky. V ponuke je aj špeciálny rozmer ložnej plochy až 100 x 200 cm vhodný aj na cvičenie Vojta alebo Bobath.

Nožičky lehátka sa dajú odmontovať pre ľahší transport. Na spodku nožičky je protišmykové gumové koliesko. Spodná časť nožičiek sa dá zaskrutkovať alebo odskrutkovať, ak treba vyrovnať mierne nerovnosti podlahy. Nožičky lehátka sa dajú objednať s ľubovoľnou výškou.

skryť popis
Kritériám zodpovedajú 3 produkty
FILTROVAŤ
FILTER
Zrušiť filter

Kritériám zodpovedajú 3 produkty

Táto stránka používa cookies, aby vám priniesla čo najpríjemnejšiu používateľskú skúsenosť. Viac informácií