Náradie, knihy a CD pre cvičenie SM systém | velvesa.sk

SM systém

Pomôcky pre cvičenie špirálnej stabilizácie chrbtice (pôvodne Stabilizácia a Mobilizácia chrbtice – SM systém).

V ponuke nájdete základnéšportové elastické lano, podložky, oporné tyče, predlžovacie koncovky a množstvo literatúry, CD a DVD, ktoré vám pomôžu pochopiť princípy metódy a cvičiť správne.

Cvičenie podľa MUDr. Smíška sa odporúča ako prevencia a riešenie bežných ťažkostí s pohybovým aparátom, ktoré sú následkom sedavého spôsobu života alebo nesprávnych návykov a tiež na prevenciu poškodení svalov, kĺbov a šliach v športe. V oblasti fyzioterapie je to rehabilitačné cvičenie po úrazoch alebo operáciách a riešenie zdravotných problémov (skolióza, poruchy medzistavcových platničiek a pod.).

Špirálna stabilizácia chrbtice je unikátne rehabilitačné cvičenie pôvodom z Českej republiky s prepracovanou a neustále sa vyvíjajúcou metodikou. Jednoduché, ale účinné cviky pre spevnenie ochabnutého a strečing stiahnutého svalstva v svalových reťazcoch. Vytvorením svalového korzetu sa telo dostane do rovnováhy, odbúrajú sa bolesti nielen chrbta, ale cvičenie má výborný vplyv aj na trávenie, dýchanie a celkové zdravie.

skryť popis
Kritériám zodpovedá 26 produktov
FILTROVAŤ
FILTER
Zrušiť filter

Kritériám zodpovedá 26 produktov

Táto stránka používa cookies, aby vám priniesla čo najpríjemnejšiu používateľskú skúsenosť. Viac informácií