Návod na použitie čokolády

22.1.2010Velvesa odporúčaČítanie na 2 minúty

Čokoterapia pomáha pri celulitíde, vyhladzuje a zvlhčuje pokožku.

Návod na použitie čokolády

Má omladzujúce účinky, podporuje činnosť srdca a celkovú detoxikáciu organizmu. Kakao zabraňuje prenikaniu voľných radikálov a theobromin v kakau pôsobí priaznivo na cievne zakončenia a aktivuje látkovú výmenu. Pôsobí proti depresii, stresu a únave.

Návod na použitie
Obsah balenia ohrejte vo vodnom kúpeli, po ohriatí otvorte obal a obsah vytlačte. Pri masáži pridajte prírodný olej.

Masáž 1: Pri masáži tváre a dekoltu použijeme asi štvrtinu tabuľky čokolády, ohrejeme ju vo vodnom kúpeli na teplotu 40 – 45 °C a súčasne vmiešame 5 – 10 ml mandľového oleja. Takto pripravenou čokoládou prevádzame masáž.

Masáž 2: Na masáž tela použijeme celú tabuľku čokolády a 15 – 20 ml mandľového oleja. Postupujeme rovnakým spôsobom.

Pravá čokoláda pre masáže 700 g

Pravá čokoláda pre masáže 700 g

28,60 €

Masáž 3: Na luxusnú masáž celého tela najskôr vykonáme celotelový peeling. Potom urobíme masáž celého tela čokoládou (približne 2 tabuľky čokolády a asi 40 ml mandľového oleja). Na záver na telo nanesieme čokoládový krém pre maximálne jemnú pokožku a dokonalý zážitok.

Zábal: Na telo použijeme celú tabuľku čokolády, ktorú ohrejeme vo vodnom kúpeli na teplotu 40 – 45 °C. Pre lepšiu rozotierateľnosť pridáme mandľový olej. Rozohriatu hmotu rozotrieme špachtľou a prikryjeme nerozpustnou fóliou. Po dobu aplikácie (cca 20 min.) udržujeme zábal v teple (infralampa, zábal do deky). Následne zvyšok čokolády odstránime vlhkými obrúskami. Po zábale ostane pokožka vláčna a dlhodobo prevoňaná.

Inšpiroval Vás článok k niečomu novému, ale chýba Vám vybavenie?
[blue_block_text]

Komentáre k článku 0

Buďte prvý, kto pridá komentár.