25 tipov na darčeky nielen pre jednotky v starostlivosti o klientov

6.12.2021Velvesa odporúčaČítanie do 10 minút

A je to tu. Každý rok sa nájde niekto, komu sa darček pod stromček ťažko vyberá. U nás nájdete veľa nápadov na vianočné darčeky. Pohrabte sa v tipoch na drobné darčeky do 15 €, stredné darčeky do 50 € a luxusné darčeky nad túto hodnotu. A ak aj potom ostanete bezradní, vieme vám ponúknuť darčekové poukážky.

10 tipov na drobné darčeky do 15 €

Nielen na Vianoce, ale aj počas roka sa ako darček hodia tieto drobnosti. Stačí vám na ne zopár euro. Pomôžu zlepšiť zdravie, potešia zmysly, skrášlia, poučia aj pobavia. A hodia sa prakticky pre každého, nielen pre maséra. Potešíte nimi mamu, otca, babku i dedka, priateľov aj deti.

 1. Pivná kozmetika ručne robená v Čechách. Plná výživných látok, s originálnou vôňou a v pekných darčekových baleniach. Nájdete tu šampón, balzam, krémy, penu či soľ do kúpeľa, mydlo a mnoho iných produktov.
 2. Strongpower krém je skutočná pecka na bolesť. Ocenia ho športovci, cyklisti, turisti, záhradkári a všetci, ktorých bolievajú kĺby a svaly. Krém neobsahuje analgetiká, ale s bolesťami vie zatočiť ukážkovo.
 3. Horčíkový olej. Vedeli ste, že horčík nanesený na pokožku sa vstrebáva rýchlejšie a vo vyšších množstvách ako ten prehltnutý v tabletkách? Toto môžu aj tehotné a kojace mamičky. Takže každý. Proti svalovým kŕčom, na energiu.
 4. Rašelinový termofor, popri ktorom klasické vodné termofory chladnú závisťou. Rašelina totiž drží teplo 5x lepšie ako voda. A kam s teplom? No všade, kde to bolí! Nahrievanie je prvou pomocou pri stuhnutých svaloch, ofúknutí od klimatizácie a prechladnutí. Tento praktický vankúšik hodíte nahriať do vody, trúby alebo mikrovlnky. A skončení životnosti sa jeho obsahu potešia kvety doma alebo v záhrade.
 5. Akupunktúrny prsteň a náramok, drobné, ale šikovné pomôcky nielen pre masáž prstov a ruky, ale aj pre psychiku. Ich používanie totiž celkom fajn ukľudňuje myseľ. A zmestia sa všade, do každého vrecka, tašky, kabelky.
 6. Bomba do kúpeľa je guľka, ktorá po vložení do vane vyšumí a uvoľní do vody ošetrujúce a voňavé oleje. Absolútny relax pre dospelých a zábava pre deti.
 7. Guma na posilňovanie - no, pritvrdzujeme. Ak máte doma nadšenca do cvičenia alebo hľadáte motiváciu na cvičenie, toto by vám ju mohlo dodať. Odporových gúm máme viac, podľa sily, akou budú pri cvičení odporovať. Ale o to práve ide - premôcť pohodlnosť a nenechať sa odradiť zavretými fitkami.
 8. Silikónová banka je ideálnym nástrojom na zoznámenie sa s účinkami bankovania. Môžete vybrať drobnú banku na anti-age bankovanie tváre, strednú alebo veľkú na vyskúšanie anticelulitídnej masáže alebo set silikónových baniek rôznej veľkosti pre začínajúceho maséra.
 9. Ježko je mäkká loptička s ostňami. Môžete sa s ňou samozrejme len tak hrať, ale primárne je to však rehabilitačná pomôcka určená na masáž. Uvoľní svaly a je vhodným doplnkom pracovného stola pre ľudí, ktorým hrozí syndróm karpálneho tunela. A mimochodom, tento typ loptičky milujú psy.
 10. Spúšťacie body a ich odstraňovanie je mimoriadne obľúbená kniha nielen u masérov. Popisuje jednotlivé oblasti, kde vzniká bolesť a stiahnutie v svale a ponúka praktický návod na cvičenie, ktoré ich odstráni. Ideálny darček pre každého, kto je ochotný komunikovať so svojím telom a aktívne sa starať o svoje zdravie a kondíciu.

10 tipov na stredné darčeky do 50 €

Chcete do darčeka investovať trochu viac financií? Tak si možno vyberiete v tejto sekcii návrhov. Či už chcete urobiť radosť terapeutovi alebo bežnému členovi rodiny, nájde sa niečo pre každého.

 1. Ultrasonický difuzér s éterickým olejom je univerzálny darček, ktorý skrášli a osvieži každú domácnosť. Difúzovanie éterických olejov sa odporúča nielen na vytvorenie príjemnej atmosféry, ale napr. aj pri chorobách dýchacích ciest ako pomocná terapia a čistenie vzduchu.
 2. Vyhrievacia podložka alebo deka sa rovnako hodí do každej domácnosti. Mimoriadne ju ocenia starší alebo zimomraví ľudia. Kedykoľvek sa necítia komfortne, za pár minút sa môžu príjemne prehriať. Nevyhnutnosťou by elektrická vyhrievacia podložka mala byť pre všetkých, ktorí často trpievajú bolesťami, prechladnutím alebo reumou.
 3. Bodytrainer je závesný posilňovací systém pre cvičenie s vlastnou hmotnosťou. Udrží až 150 kg, je ľahký, skladný, dá sa vziať so sebou do prírody, na chatu, na dovolenku, na internát. Cvičenia s vlastnou hmotnosťou sú bezpečné a účinné.
 4. Živa, za týmto tajomným názvom sa skrýva výživový doplnok pre zdravé srdce, cievy a krv, pre imunitu a regeneráciu. Pomáha pri zápalových a srdcovo-cievnych ochoreniach, kŕčových žilách, hemoroidoch, problémoch s krvou a pečeňou. Tento unikátny výživový doplnok má podobné účinky ako storočiami overená terapia prikladaním pijavíc.
 5. Masážne žabky Souls, to je obuv, ktorá pri chodení masíruje chodidlá zospodu. Patentovaný povrch účinne masíruje, prekrvuje a stimuluje reflexné body na chodidle. Úľava pre unavené, opuchnuté a nepokojné nohy.
 6. Stolička na kolieskach sa hodí do každej domácnosti, dielne, každému, kto niečo kreatívne tvorí za stolom, ošetruje tvár, modeluje nechty, strihá vlasy, masíruje. Stolička je stabilná, vďaka kolieskam sa ľahko pohybuje a je pohodlne čalúnená. Výšku si sediaci plynule prispôsobí.
 7. Vákuové banky v sade potešia každého masér a najmä mobilného maséra. Bankovanie sa stalo veľkým hitom, no nie každý chce alebo môže pracovať so sklenými bankami a s ohňom.
 8. Masážne sviečky alebo čokoláda - čas vyskúšať niečo nové. Tieto príjemné masážne prostriedky sa hodia aj ako originálny darček spojený s ponukou masáže teplým voskom či voňavou čokoládou.
 9. Ohrievač olejov je presne tá vec, o ktorej každý masér tvrdí, že si ju raz určite kúpi. Kedy to bude, to presne nevie. A kto už ohrievač olejov má a používa, je vždy veľmi spokojný. Nahriaty olej totiž rýchlejšie prehreje svalstvo a masáž je jednoduchšia a navyše má olej hneď lepší sklz a klesá aj jeho spotreba. A nezabudnime na spokojného klienta.
 10. Tašku na stôl si mnoho masérov na svoje skladacie lehátko neobjedná a potom ľutujú. Masážny stôl treba totiž občas preniesť alebo odložiť a taška z pevného materiálu je na to ideálna. Ochráni koženku pred mechanickým poškodením a špinou.

5 tipov na luxusné darčeky nad 50 €

Rozhodli ste sa do darčeka pre vašich blízkych investovať trochu viac peňazí? Tak to bude pod vianočným stromčekom radosti. Dúfame, že ak ste nenašli vhodný darček, našli ste minimálne inšpiráciu.

 1. Vibračná pištoľ je univerzálny darček, ktorému sa poteší každý. Ak nemôžete ísť na masáž, pištoľ zvládne príjemne premasírovať takmer celé telo. Je ľahká a jednoducho sa ovláda.
 2. Masážnych prístrojov máme v ponuke viacero typov. Od drobných do kabelky až po masážnu podložku do auta. Veľká časť prístrojov vie okrem masáže aj nahrievať bolestivé miesta.
 3. Podložka na masáž je skladacia, 4 cm hrubá odolná žinenka. Dobre sa na nej cvičí, medituje, odpočíva alebo hrá. Užijú si ju dospelí aj deti. Po použití ju uložíte do pevnej prenosnej tašky, ktorá je v cene.
 4. Masážne lehátko privítajú doma všetci nadšenci masáží a športu. Masírovať môžete totiž aj intuitívne, alebo si spraviť kurz masáže na doma a zlepšovať zdravie svojim blízkym. Lehátko sa hodí aj pre ľudí, ktorí masáže milujú, ale čas alebo okolnosti im nedovoľujú na ne chodiť do masážneho salónu. Praktické skladacie lehátko nezaberie veľa miesta.
 5. Sklený set na bankovanie je veľký set pre priaznivcov bankovania, v ktorom nájdu všetko, čo na bankovanie terapeut potrebuje.

Tak čo, našli ste inšpiráciu? Pre nerozhodných a tých, ktorí nakupujú na poslednú chvíľu, tu máme darčekové poukazy v hodnote od 25 po 600 €. S darčekovým poukazom idete na istotu. Obdarovaný si u nás vyberie to, čo sa mu bude páčiť.

Prajeme Vám krásne, voňavé a pohodové Vianoce.

Inšpiroval Vás článok k niečomu novému, ale chýba Vám vybavenie?
[blue_block_text]

Komentáre k článku 0

Buďte prvý, kto pridá komentár.