Značka Beurer

Nemecký výrobca, ktorého heslom je „zdravie a well-being“ sa od roku 1919 profiluje ako špecialista pre produkty slúžiace pri prevencii a udržiavaní zdravia.

V portfóliu firmy Beuer nájdete medicínske prístroje ako tlakomery či načúvacie prístroje a sekciu pre bábätká (monitory dychu, odsávačky a i.), beauty sekciu pre starostlivosť o telo (manikúra, pedikúra, kaderníctvo a pod.) a wellness sekciu, ktorej produkty ponúkame aj na našom e-shope.

Z ponuky firmy Beurer sme vybrali veľmi kvalitné vyhrievacie a masážne prístroje. Masáž vybraných častí tela (nohy, šija) alebo univerzálne masážne prístroje s vyhrievaním a viacerými hlavicami, vyhrievacie deky, dečky a papuče nemeckej kvality, s precíznym spracovaním a jednoduchým ovládaním.

Suché teplo a masáž sú najlepšími prostriedkami prevencie a prvou pomocou pre unavené alebo prechladnuté svalstvo. Elektrické nahrievacie podložky a deky pomôžu pri únave, prechladnutí, studených končatinách, menštruačných bolestiach a teplo má aj príjemný antistresový účinok.

skryť popis
Kritériám zodpovedá 32 produktov
FILTROVAŤ
FILTER
Zrušiť filter

Kritériám zodpovedá 32 produktov

Táto stránka používa cookies, aby vám priniesla čo najpríjemnejšiu používateľskú skúsenosť. Viac informácií