Pomôcky pre vykonávanie masáže | velvesa.sk

Pomôcky pre masáž

Doplnky a pomôcky pre maséra.

Masážer je mimoriadne obľúbená pomôcka na masáž i automasáž hlavy. Masážny pavúk sa nasadí na hlavu podobne ako čiapka a pohybmi hore dole alebo krúžením stimuluje pokožku hlavy a nervové zakončenia. Pri pravidelnom používaní má priaznivý vplyv na rast a kvalitu vlasov vďaka prekrveniu pokožky hlavy. Pomáha pri bolestiach hlavy a strese. Poteší aj ako praktický darček.

Puzdrá na opasok s jednou alebo dvoma nádobkami poslúžia hlavne mobilným masérom alebo pri masážach na rôznych podujatiach. Umožňujú mať masážne prostriedky vždy po ruke. Väčšie puzdro disponuje i kapsičkou na zips.

Masážny palec alebo šetrič palca, prípadne tlakový palec je špeciálne tvarovaná pomôcka určená predovšetkým na ošetrenie trigger-points (spúšťacie body).

Akupresúrne masážne pomôcky – prsteň a náramok – sú drobní pomocníci s veľkým účinkom. Na unavené prsty a ruky, pri studených prstoch, pre masérov, hráčov na hudobné nástroje, ľudí, ktorých zamestnanie mimoriadne namáha ruky a prsty. Prekrvia, upokoja, uvoľnia svaly a šľachy. Vhodné ako darček.

skryť popis
Kritériám zodpovedá 20 produktov
FILTROVAŤ
FILTER
Zrušiť filter

Kritériám zodpovedá 20 produktov

Táto stránka používa cookies, aby vám priniesla čo najpríjemnejšiu používateľskú skúsenosť. Viac informácií